جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳

جهت مشاوره تلفنی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

موضوع مقاله پیش روری شما در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ می باشد. این دانشگاه یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در میان داوطلبان به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد.

دانشگاه فنی و حرفه ای شریعتی هر ساله در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو از طریق شرکت در کنکور سراسری و بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی می نماید.
در ادامه این مطلب در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ و جزئیات مربوط به آن توضیح خواهیم داد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران

دانشگاه فنی و حرفه ای دکتر شریعتی تهران، یکی از دانشگاه های دولتی معتبر و پر طرفدار در کشور بوده که دارای سابقه ای درخشان در حوزه آموزش های مهارتی می باشد. در واقع می توان این دانشگاه را در زمره یکی از دانشگاه های جامع کشور مطرح نمود.

این دانشگاه با داشتن محیطی پویا و اساتید مجرب، بستری رو برای دانشجویان دختر فراهم میکند تا بتوانند دانش خود را ارتقا داده و مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایند.

دانشگاه فنی و حرفه ای دکتر شریعتی تهران در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و در رشته های مختلف تحصیلی دانشجو میپذیرد.
از جمله رشته های این دانشگاه در مقاطع مختلف می توان به این موارد اشاره نمود.

مقاله پیشنهادی :
شرایط و ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رشته های مقطع کاردانی: شبکه های کامپیوتری، نقشه کشی صنعتی، معماری، الکترونیک عمومی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، کامپیوتر نرم افزار، شهرسازی، انرژی تجدید پذیر خورشیدی، فناوری گل و گیاه زینتی، تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر، حسابداری، حسابداری گرایش حسابرسی، حسابداری گرایش مالیاتی، امور اداری، تربیت بدنی، طراحی و دوخت، طراحی پوشاک، فتو گرافیک، عکاسی، نقاشی، انیمیشن و معماری داخلی و …

رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته: مهندسی ایمنی و حفاظت صنعتی، مهندسی الکترونیک، مهندسی فناوری ارتباطات ، مهندسی ساخت و تولید، مهندسی کامپیوتر نرم افزار، تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر، مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی،مرمت و احیاء بناهای تاریخی، تربیت بدنی و علوم ورزشی (مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی)، مربیگری ورزش، حسابداری، حسایداری گرایش حسابداری مالی، طراحی و دوخت، انیمیشن، دیجیتال، گرافیک، هنرهای تجسمی و نقاشی، دانشجو جذب می کند

رشته های مقطع کارشناسی پیوسته: گرافیک، طراحی چاپ پارچه، طراحی لباس و مهندسی معماری و …

داوطلبان با شرکت در کنکور سراسری می توانند در صورت حد کسب نصاب لازم در کلیه رشته های این دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند. با توجه به وجود داوطلبان زیاد برای ورود به رشته های مختلف این دانشگاه، تعداد زیادی از رشته های نامبرده شده برای داوطلبان به صورت بدون کنکور ارائه می شود و داوطلبان می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳

همان طور که پیش از این هم اشاره شد دانشگاه فنی و حرفه ای دکتر شریعتی تهران برای پذیرش دانشجو از دو روش پذیرش بر اساس آزمون کتبی و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی استفاده می کند.

مقاله پیشنهادی :
سامانه سجاد portal.saorg.ir

روش اول در واقع همان شرکت در کنکور است. داوطلبان پس از شرکت در کنکور در صورت کسب حد نصاب لازم می توانند در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیز یکی دیگر از شیوه های پذیرش دانشجو است. این دانشگاه هر ساله از میان افراد واجد شرایط و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • دارا بودن دیپلم نظام قدیم ۴ ساله و یا دیپلم نظام جدید و پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید متوسطه ۳ ساله نظری، فنی حرفه‌ای و کار و دانش
  • دارا بودن مدرک کاردانی رشته‌های آموزشی
  • داوطلبان پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه شریعتی می بایست تحصیلات خود حداکثر تا پایان شهریور یا بهمن 1403 به اتمام برسانند.رسانده باشند.
  • در صورتی که داوطلب در دانشگاه روزانه دیگری به تحصیل اشتغال دارد می بایست از دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهد.
رشته های بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران
رشته های بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران

رشته های بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران

پیش از این در مورد رشته های دانشگاه شریعتی تهران توضیح داده شد و لیست رشته های این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی نام برده شد. این دانشگاه هر ساله در تعدادی از این رشته ها به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می نماید.

دانشگاه فنی و حرفه ای دکتر شریعتی تهران هر ساله لیستی از رشته های بدون کنکور رو منتشر میکند. این لیست با توجه به ظرفیت پذیرش دانشگاه و نیاز بازار کار ممکن است هر ساله تغییراتی داشته باشد.

مقاله پیشنهادی :
انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران 1403

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور می توانید در بازه زمانی مربوط به ثبت نام و با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام، لیست رشته های موجود را مطالعه بفرمایید و همچنین برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳، می توانید به سامانه این دانشگاه نیز مراجعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳

دانشگاه شریعتی تهران، هر ساله در دو بازه زمانی و برای ورودی بهمن و مهر ماه اقدام به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی می نماید و علاقمندان به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران می توانند در بازه های زمانی در نظر گرفته شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org اقدام به انجام ثبت نام نمایند.

همان طور که اشاره شد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران به صورت آنلاین انجام می گیرد و  پس از ورود به سایت سازمان سنجش کشور می توانید ابتدا با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها از کلیه ضوابط و قوانین مربوطه اطلاع پیدا نمایید.
پس از اطلاع از کلیه موارد و با مشاهده لیست رشته های ارائه شده به صورت بدون آزمون می توانید با ورود به پورتال خود در سایت سازمان سنجش اقدام به انجام ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه و انتخاب رشته نمایید.

نکته قابل توجه در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران این است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳ تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته امکان پذیر است و برای قبولی در مقطع کارشناسی پیوسته می بایست در کنکور سراسری شرکت نمایید.

برای ورود مستقیم به سایت سنجش sanjesh.org کلیک کنید.

در این مقاله در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران، نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور این دانشگاه، شرایط ثبت نام و … توضیح داده شد، همان طور که شااره شد امکان ادامه تحصیل در این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور فراهم است و داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی برای ورود به اسن دانشگاه در دو ترم مهر و بهمن اقدام نمایند.

مقاله پیشنهادی :
درمان استرس بیخودی

چنانچه پس از مطالعه مطلب، هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران یا … داشتید یا نیاز به راهنمایی بیشتر در این خصوص بود می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس حاصل کرده و از راهنمایی کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید.

لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی

مقطع رشته
کاردانی شبکه های کامپیوتری
کاردانی نقشه کشی صنعتی
کاردانی معماری
کاردانی الکترونیک عمومی
کاردانی ارتباطات و فناوری اطلاعات
کاردانی کامپیوتر نرم افزار
کاردانی شهرسازی
کاردانی انرژی تجدیدپذیر خورشیدی
کاردانی فناوری گل و گیاه زینتی
کاردانی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
کاردانی حسابداری
کاردانی حسابداری گرایش حسابداری مالیاتی
کاردانی امور اداری
کاردانی تربیت بدنی
کاردانی طراحی و دوخت
کاردانی طراحی پوشاک
کاردانی فتوگرافیک
کاردانی عکاسی
کاردانی نقاشی
کاردانی انیمیشن و دیجیتال
کاردانی گرافیک
کاردانی هنرهای تجسمی و نقاشی
کارشناسی ناپیوسته مهندسی ایمنی و حفاظت صنعتی
کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک
کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری ارتباطات
کارشناسی ناپیوسته مهندسی ساخت و تولید
کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر نرم افزار
کارشناسی ناپیوسته تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری
کارشناسی ناپیوسته مهندسی شهرسازی
کارشناسی ناپیوسته مرمت و احیاء بناهای تاریخی
کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی و علوم ورزشی (مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی)
کارشناسی ناپیوسته مربیگری ورزش
کارشناسی ناپیوسته حسابداری
کارشناسی ناپیوسته حسابداری گرایش حسابداری مالی
کارشناسی ناپیوسته طراحی و دوخت
کارشناسی ناپیوسته انیمیشن
کارشناسی ناپیوسته دیجیتال
کارشناسی ناپیوسته گرافیک
کارشناسی ناپیوسته هنرهای تجسمی و نقاشی

نکات مهم:

  • لیست فوق مربوط به سال 1404 است و ممکن است در سال‌های آینده تغییر کند.
  • برای اطلاع از لیست دقیق رشته های بدون کنکور و همچنین شرایط و ضوابط پذیرش، به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی به نشانی https://www.shariaty.ac.ir مراجعه کنید.
مقاله پیشنهادی :
انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۳

دانشگاه شریعتی تهران از چه طریقی دانشجو جذب می کند؟
دانشگاه شریعتی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو به دو صورت با آزمون و بدون آزمون می نماید. علاقمندان به پذیرش در رشته های با آزمون و بدون آزمون می توانند در موعد مقرر شده برای انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران چیست؟
در این مورد در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه فرمایید.

در چه مقاطعی می توان در رشته های بدون آزمون دانشگاه شریعتی ادامه تحصیل داد؟
امکان ادامه تحصیل بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته وجو دارد.

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا