جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com

portaltvto نتایج آزمون

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت سازمان فنی و حرفه ای با نشانی اینترنتی portaltvto.com توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آموزش مهارت های فنی در زمینه های مختلفی از جمله صنعت، خدمات و کشاورزی به علاقه مندان و داوطلبان خدمات ارائه می کند.

سازمان فنی و حرفه ای به عنوان یکی از مراجع مهم دولتی وظیفه برگزاری دوره های مهارت آموزی مختلف و کاربردی برای عموم مردم را برعهده دارد تا از این طریق افراد علاقمند به یادگیری مهارت های مختلف زمینه پیشرفت داشته باشند.

این سازمان در راستای ارائه خدمات نوین اینترنتی خدماتی مانند ثبت نام در دوره های فنی حرفه ای، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، مشاهده نتایج آزمون و … را برای متقاضیان خود به صورت آنلاین و با استفاده از سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto  ارائه می کند.

در این مقاله قصد داریم در مورد پورتال جامع فنی و حرفه ای – ورود به سامانه پورتال فنی حرفه ای portaltvto – مشاهده portaltvto نتایج آزمون و سایر موضوعات به ارائه توضیح بپردازیم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

به سامانه پورتال فنی حرفه ای.jpg 1
portaltvto نتایج آزمون

سایت سازمان فنی حرفه ای

پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای چیست؟ پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای به آدرس portaltvto.ir یک درگاه اینترنتی است که توسط این سازمان برای ارائه ی خدمات مختلف به هنرجویان و متقاضیان آزمون ها راه اندازی شده است. از طریق این پورتال، هنرجویان می توانند نسبت به ثبت نام در آزمون ها، مشاهده ی کارنامه، دریافت گواهینامه ها و سایر خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایند.

ورود به پورتال فنی حرفه ای portaltvto.com

با پیشرفت علم تکنولوژی و با روی کار آمدن وب سایت های مختلفی برای ارائه خدمات اینترنتی، کار برای متقاضیان خیلی راحت تر شد. به همین علت تمامی سازمان ها، ادارات، ارگان های دولتی، سایت ها و سامانه های مختلفی را با هدف ارائه خدمات غیر حضوری ( اینترنتی ) به مردم راه اندازی کرده اند.

یکی از اهداف اصلی راه اندازی این سامانه ها این است که ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه کاهش یافته و همچنین از اتلاف وقت، هزینه و صرف انرژی مراجعه کنندگان نیز جلوگیری شود.

مقاله پیشنهادی :
نوروفیدبک (نوروتراپی) چیست و چه کاربردی دارد

سایت سازمان فنی و حرفه ای یا همان پورتال جامع سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره ها و آزمون های فنی حرفه ای و مهارتی می باشد و متقاضیان میتواند با ورود به این سامانه در دوره های آموزشی آن شرکت کنند تا بعد از اتمام دوره مورد علاقه خود بتواند گواهینامه رسمی و معتبر از این سازمان دریافت کنند.

در ضمن آزمون های پورتال سازمان فنی و حرفه ای به چند بخش تقسیم میشود آزمون های هماهنگ فنی حرفه ای ، تفاهم نامه صنایع دستی و صنعت ساختمان، آزمون ادواری فنی حرفه ای و …

شما میتوانید با مراجعه به آدرس اینترنتی www.portaltvto.com در این آزمون ها شرکت کنید.

portaltvto

علاقمندان می توانند پس از بررسی مراکز آموزشی معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای، در یکی از مراکز ثبت نام و پس از شرکت در دوره ها در زمانبندی های اعلام شده در آزمون های کتبی و عملی شرکت نمایند.

خدمات سامانه پورتال فنی حرفه ای portaltvto.com

سامانه پورتال فنی حرفه ای portaltvto.com یک سامانه جامع و یکپارچه است که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طراحی و راه اندازی شده است. این سامانه امکانات و خدمات مختلفی را در اختیار متقاضیان دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، کارفرمایان و سایر کاربران قرار می دهد.

برخی از خدمات سامانه پورتال فنی حرفه ای عبارتند از:

 • ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای
 • پرداخت شهریه دوره های آموزشی
 • مشاهده نتایج آزمون های فنی و حرفه ای
 • درخواست صدور گواهینامه مهارت
 • استعلام گواهینامه مهارت
 • ثبت شکایات و اعتراضات

خدمات ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای
یکی از مهم ترین خدمات سامانه پورتال فنی حرفه ای، امکان ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای است. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه پورتال فنی حرفه ای، دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنند.

خدمات پرداخت شهریه دوره های آموزشی
پس از ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، داوطلبان باید نسبت به پرداخت شهریه دوره اقدام کنند. داوطلبان می توانند شهریه دوره را به صورت اینترنتی از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای پرداخت کنند.

خدمات مشاهده نتایج آزمون های فنی و حرفه ای
نتایج آزمون های فنی و حرفه ای به صورت اینترنتی از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای اعلام می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه پورتال فنی حرفه ای و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود، نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.

خدمات درخواست صدور گواهینامه مهارت
داوطلبان پس از قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای، می توانند نسبت به درخواست صدور گواهینامه مهارت اقدام کنند. درخواست صدور گواهینامه مهارت به صورت اینترنتی از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای انجام می شود.

مقاله پیشنهادی :
تعریف رابطه در روانشناسی

خدمات استعلام گواهینامه مهارت
کار فرمایان و سایر کاربران می توانند با مراجعه به سامانه پورتال فنی حرفه ای، نسبت به استعلام گواهینامه مهارت اقدام کنند. استعلام گواهینامه مهارت به صورت اینترنتی انجام می شود.

خدمات ثبت شکایات و اعتراضات
داوطلبان در صورت اعتراض به نتایج آزمون های فنی و حرفه ای، می توانند نسبت به ثبت شکایت یا اعتراض خود اقدام کنند. ثبت شکایت یا اعتراض به صورت اینترنتی از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای انجام می شود.

سامانه پورتال فنی حرفه ای یک سامانه جامع و کاربردی است که امکانات و خدمات مختلفی را در اختیار متقاضیان دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، کارفرمایان و سایر کاربران قرار می دهد.

ثبت نام دوره های سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com

برای شرکت در دوره های فنی و حرفه ای و استفاده از خدمات این سامانه باید در سایت آن ثبت نام انجام دهید. سازمان فنی و حرفه ای کشور امکان ثبت نام در دوره های مختلف را به صورت بر خط و آنلاین امکان پذیر نموده است و باید برای استفاده از خدمات این سامانه در آن ثبت نام نمایید.

در واقع یکی از بهترین خدمات سامانه فنی حرفه ای این است که شما میتوانید بصورت آنلاین در دوره های مورد علاقه خود شرکت کنید.

اکنون برای ورود به قسمت ثبت نام در دوره های آموزشی در پورتال سازمان فنی و حرفه ای www.portaltvto.com کافیست که در هنگام ثبت نام در دوره ها، استان و محل آموزش خود را انتخاب کنید تا دوره هایی که در استان مورد نظر شما برگزار می شود برای شما نمایش داده شود.

portaltvto.com نتایج آزمون کتبی

راهنمای ثبت نام دوره ها در سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com

در قدم اول با کامپیوتر یا گوشی موبایل (پیشنهاد میشود با سیستم وارد پورتال شوید) در مروگر خود آدرس اینترنتی www.portaltvto.com را سرچ کنید تا به طور مستقیم وارد سایت فنی حرفه ای شوید.

در صفحه اصلی و با انتخاب استان محل سکونت و فیلترهای موجود می توانید لیست دوره ها را مشاهده بفرمایید.

سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com
ورود به سامانه پورتال فنی حرفه ای

در قدم بعد به گزینه ثبت نام در دوره های آموزشی در سایت فنی حرفه ای portaltvto را کلیک کنید.

کاربران که قصد ثبت نام در دوره ها را دارند، می بایست استان و نوع محل آموزش خود و دیگر اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و گزینه جستجو را بفشارند.  اکنون دوره هایی که میتوانید در آن شرکت کنید برای شما نمایش داده می شود.

پورتال سازمان فنی و حرفه ای www.portaltvto

اکنون متقاضیانی که تمایل به ثبت نام در دوره ها را دارند، باید بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک نموده و در قدم آخر مراحل مربوط به ثبت نام خود در دوره را در سامانه انجام دهند.

مقاله پیشنهادی :
سایت جستجوی معلم برای یافتن دبیر خصوصی

نتایج آزمون پورتال فنی حرفه ای portaltvto

بعد از گذراندن هر کدام از آزمون های دوره های سازمان فنی حرفه ای، شرکت کنندگان می بایست منتظر اعلام نتایج آزمون خود باشند. برای دیدن نتایج آزمون هایسازمان فنی و حرفه ای می توانید از طریق سامانه portaltvto.com اقدام نمایید و با مراجعه به وبسایت این سازمان از نتایج آزمون خود با خبر شوید.

برای دریافت نتایج آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای می توانید از طریق پورتال این سازمان اقدام نمایید. آن دسته از افرادی که پیش از این و با ورود به این سامانه اقدام به ثبت نام در دوره ها نموده بودند اکنون می توانند با انجام چند مرحله نتایج آزمون خود را در این سامانه مشاهده نمایند،

راهنمای مشاهده نتایج در سایت سازمان فنی حرفه ای portaltvto

همان طور که ملاحظه فرمودید نتایج آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت آنلاین و پس از اعلام رسمی توسط این سازمان در پورتال قابل مشاهده می باشد. به این منظور باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • در قدم اول برای دیدن portaltvto نتایج آزمون فنی حرفه ای و یا portaltvto.com نتایج آزمون عملی ، کافیست وارد سایت portaltvto.com شوید.

آدرس پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای: www.portaltvto.com

 • پس از ورود به صفحه اصلی سایت بر روی گزینه نتایج آزمون های تئوری(کتبی و الکترونیکی) کلیک کنید.
مشاهده نتایج در پورتال فنی حرفه ای portaltvto
 • اکنون برای شما صفحه باز میشود. آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید. از لیست کارنامه های موجود، آزمونی که می خواهید نمره ی آن را مشاهده کنید انتخاب نمایید.

پورتال سازمان فنی و حرفه ای www.portaltvto

-اطلاعات مورد نیاز خواسته شده را تکمیل نموده تا بتوانید کارنامه ی خود را مشاهده و چاپ کنید.پس از انتخاب آزمون، کارنامه ی شما به نمایش در می آید. در این کارنامه، نمره ی شما در هر درس و همچنین نمره ی کل شما درج شده است. شما می توانید کارنامه ی خود را به صورت PDF چاپ و یا ذخیره نمایید.پورتال سازمان فنی و حرفه ایپس از انتخاب آزمون، کارنامه ی شما به نمایش در می آید. در این کارنامه، نمره ی شما در هر درس و همچنین نمره ی کل شما درج شده است. شما می توانید کارنامه ی خود را به صورت PDF چاپ و یا ذخیره نمایید.

طبق آموزش فوق نتایج آزمون فنی و حرفه ای خود را در سامانه این سازمان می توانید مشاهده کنید.

در صورتی که داوطلب در آزمون کتبی قبول شده باشد، در صفحه نتایج آزمون، نمره قبولی او نمایش داده می‌شود. در صورتی که داوطلب در آزمون کتبی قبول نشده باشد، در صفحه نتایج آزمون، دلیل مردودی او توضیح داده می‌شود.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که نتایج آزمون فنی و حرفه ای ۱۴۰۲ به صورت قطعی اعلام نمی‌شود و ممکن است در صورت اعتراض داوطلبان، نتایج آزمون مورد بازبینی قرار گیرد.

مقاله پیشنهادی :
ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج آزمون های فنی و حرفه ای

نتایج آزمون های فنی و حرفه ای معمولاً چند هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون های فنی و حرفه ای در اطلاعیه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام می شود.

موارد مهم در هنگام مشاهده نتایج آزمون کتبی فنی و حرفه ای 

 • داوطلبان باید دقت کنند که اطلاعات ثبت نامی آنها در سامانه کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج صحیح باشد.
 • داوطلبان باید نتایج آزمون خود را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هرگونه مغایرت، نسبت به اعتراض به نتایج آزمون اقدام کنند.

روش دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه فنی و حرفه ای

آزمون های متعلق به سازمان فنی و حرفه ای به صورت حضوری برگزار می شوند بنابراین کارت ورود به جلسه برای شناسایی داوطلبان صادر خواهد شد.

دریافت کارت ورود به جلسه نیز چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق پورتال سازمان فنی و حرفه ای امکان پذیر می باشد. داوطلبان می توانند با ورود به بخش «کارت ورود به جلسه آزمون» کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

پورتال سازمان فنی و حرفه ای www.portaltvto

به این منظور پس از ورود به سایت سازمان فنی و حرفه ای بر روی گزینه کارت ورود به جلسه آزمون کلیک کنید.
استعلام مدرک در سایت فنی حرفه ای portaltvto

در مرحله جدید گزینه “دریافت کارت” مربوط به آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه در سایت فنی و حرفه ای

سپس مشخصات خواسته شده را در قسمت های مربوطه درج و بر روی گزینه “نمایش کارت” کلیک نمایید.


نحوه استعلام مدرک فنی حرفه ای

توجه اگر تغییر در محل دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه فنی و حرفه ای در سامانه داده شود این آموزش نیز توسط ادمین سایت آپدیت میشود.

پس از این مرحله می توانید کارت ورود به جلسه آزمون را مشاهده و ز آن پرینت تهیه نمایید.

موارد مهم در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 

 • داوطلبان باید دقت کنند که اطلاعات ثبت نامی آنها در سامانه کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج صحیح باشد.
 • داوطلبان باید کارت ورود به جلسه خود را به همراه داشته باشند و در هنگام مراجعه به محل برگزاری آزمون، آن را ارائه دهند.
 • داوطلبان باید نتایج آزمون خود را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هرگونه مغایرت، نسبت به اعتراض به نتایج آزمون اقدام کنند.

دریافت مدرک فنی و حرفه ای

در ادامه، مراحل دریافت مدرک فنی حرفه ای از سایت را به صورت گام به گام توضیح می دهیم:

گام 1: ثبت نام در دوره آموزشی فنی و حرفه ای

 1. به آدرس اینترنتی portaltvto.com مراجعه کنید.
 2. در صفحه ورود، شماره ملی و رمز عبور خود را وارد کنید.
 3. بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.
 4. در قسمت “دوره های آموزشی”، دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 5. اطلاعات لازم را وارد کنید.
 6. بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.
مقاله پیشنهادی :
ثبت نام کنکور ۱۴۰۴

گام 2: حضور در کلاس های آموزشی

پس از ثبت نام در دوره آموزشی، باید در کلاس های آموزشی حضور داشته باشید و آموزش های لازم را دریافت کنید.

گام 3: شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای

پس از پایان دوره آموزشی، باید در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت کنید. آزمون های فنی و حرفه ای معمولاً به صورت کتبی و عملی برگزار می شوند.

گام 4: قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای

برای دریافت مدرک فنی حرفه ای، باید در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید. نمره قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای معمولاً 50 درصد است.

گام 5: درخواست صدور گواهینامه مهارت

پس از قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای، می توانید نسبت به درخواست صدور گواهینامه مهارت اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در قسمت “گواهینامه مهارت”، درخواست صدور گواهینامه مهارت را ثبت کنید.
 3. هزینه صدور گواهینامه مهارت را پرداخت کنید.

گام 6: دریافت گواهینامه مهارت

پس از پرداخت هزینه صدور گواهینامه مهارت، گواهینامه مهارت شما در مدت زمان 10 روز کاری صادر می شود. شما می توانید گواهینامه مهارت خود را از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای دانلود کرده یا از طریق پست دریافت کنید.

نکات مهم در مورد دریافت مدرک فنی حرفه ای از سایت

 • برای ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، باید شماره ملی و کد ملی خود را داشته باشید.
 • برای شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای، باید مدارک لازم را به همراه داشته باشید.
 • برای دریافت گواهینامه مهارت، باید هزینه صدور گواهینامه مهارت را پرداخت کنید.

سوالات متداول

در ادامه، برخی از سوالات متداول در مورد سامانه پورتال فنی حرفه ای را پاسخ می دهیم:

1. چگونه می توانم وارد سامانه پورتال فنی حرفه ای شوم؟

اگر شما نیز قصد ورود به پورتال سازمان فنی و حرفه ای را دارید باید نشانی اینترنتی www.portaltvto.com را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سایت برای شما نمایش داده شود، سپس بخش و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. برای ورود به سامانه پورتال فنی حرفه ای، می توانید به آدرس اینترنتی portaltvto.com مراجعه نمایید.

 اگر رمز عبور خود را فراموش کرده ام، چه کار کنم؟
برای بازیابی رمز عبور خود، می توانید از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در صفحه ورود، بر روی گزینه “بازیابی رمز عبور” کلیک کنید.
 3. شماره ملی خود را وارد کنید.
 4. کد امنیتی را وارد کنید.
 5. بر روی گزینه “ارسال کد” کلیک کنید.
 6. کد ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.
 7. رمز عبور جدید خود را وارد کنید.
 8. بر روی گزینه “ثبت” کلیک کنید.
مقاله پیشنهادی :
قرص ضد استرس و اضطراب

 چگونه می توانم در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای ثبت نام کنم؟
برای ثبت نام در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، می توانید از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در قسمت “دوره های آموزشی”، دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات لازم را وارد کنید.
 4. بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

چگونه می توانم نتایج آزمون های فنی و حرفه ای را مشاهده کنم؟
نتایج آزمون های فنی و حرفه ای معمولاً چند هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. برای مشاهده نتایج آزمون های فنی و حرفه ای، می توانید از طریق سامانه پورتال فنی حرفه ای اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در قسمت “نتایج آزمون”، آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات ثبت نامی خود را وارد کنید.
 4. بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

 چگونه می توانم گواهینامه مهارت خود را دریافت کنم؟
پس از قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای، می توانید نسبت به درخواست صدور گواهینامه مهارت اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در قسمت “گواهینامه مهارت”، درخواست صدور گواهینامه مهارت را ثبت کنید.
 3. هزینه صدور گواهینامه مهارت را پرداخت کنید.
 4. منتظر صدور گواهینامه مهارت خود باشید.

 چگونه می توانم به نتایج اعتراض کنم؟
در صورتی که به نتایج آزمون های فنی و حرفه ای اعتراض دارید، می توانید نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سامانه پورتال فنی حرفه ای مراجعه کنید.
 2. در قسمت “اعتراض به نتایج آزمون”، اعتراض خود را ثبت کنید.
 3. مدارک و مستندات لازم را بارگذاری کنید.
 4. منتظر بررسی اعتراض خود باشید.

 چه زمانی نتایج آزمون ها اعلام می شود؟
نتایج آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای معمولا 10 تا 15 روز پس از برگزاری آزمون اعلام می شود.

 اگر در دریافت نتایج آزمون خود مشکل دارم، چه کار کنم؟
در صورت بروز مشکل در دریافت نتایج آزمون، می توانید با واحد پشتیبانی پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای تماس بگیرید.

 آیا می توانم به صورت حضوری برای دریافت نتایج آزمون به مراکز سازمان آموزش فنی و حرفه ای مراجعه کنم؟
خیر، در حال حاضر امکان دریافت حضوری نتایج آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای وجود ندارد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا