جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی در سر تا سر کشور می توانند با ورود به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی jdrouyesh.ir به صورت غیر حضوری برای شرکت در دوره ها اقدام نمایند. ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی به صورت غیر حضوری و با ورود به پورتال کاربری در این سامانه امکان پذیر می باشد.

معرفی دوره های جهاد دانشگاهی

علاوه بر ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی، متقاضیان می توانند از دیگر امکانات این سامانه نیز بهره ببرند.

در ادامه مطلب می توانید اطلاعات کامل تری در مورد این موضوع به دست آوردید و با توجه به راهنمایی های ارائه شده اقدام به ثبت نام نمایید.

معرفی سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی یکی از مراکز بزرگ در سطح کشور است که در طول سال بارها اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی در مراکز مختلف جهاد دانشگاهی در سطح کشور می نمایید. در طول هر ترم آموزشی ، کارآموزان زیادی در دوره های آموزشی در حال برگزاری در این مرکز شرکت نموده و مهارت ها و حرفه های جدید را آموزش می بینند.

این سازمان در راستای ارائه خدمات بیشتر به متقاضیان شرکت در دوره ها و تسریع و تسهیل در روند خدمت رسانی و ثبت نام در کلاس ها سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی را ایجاد نموده است.

مقاله پیشنهادی :
سایت مای مدیو کارنامه my medu.ir

معرفی سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

پیش از این افراد با مراجعه به مراکز جهاد دانشگاهی در سطح کشور و اطلاع از دوره های در حال برگزاری به صورت حضوری ثبت نام می نمودند و در واقع کلیه مراحل به صورت حضوری انجام می پذیرفت ولی در حال حاضر و با وجود این بستر الکترونیک فراهم شده متقاضیان می توانند به صورت غیر حضوری از جزئیات برگزاری دوره ها در مراکز مختلف اطلاع پیدا نموده و به صورت بر خط ثبت نام نمایند.
سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی در واقع همان سایت رویش جهاد دانشگاهی با نشانی اینترنتی jdrouyesh.ir می باشد.

ورود به ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی jdrouyesh.ir

همان طور که اشاره شد دوره های جهاد دانشگاهی در مراکز سراسر کشور و در دوره های متنوع برگزار می گردد. افراد مختلف می توانند با استفاده از روش های گوناگون برای ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند، یکی از راه های سریع و بی دغدغه برای اطلاع از جزئیات دوره های آموزشی مراکز مختلف جهاد دانشگاهی در سر تا سر کشور ورود به سایت می باشد.

متقاضیان با ورود به سایت ثبت نام دروه های جهاد دانشگاهی و پس از انجام ثبت نام و ورود به حساب کاربری می توانند برای ثبت نام دوره ها و پرداخت هزینه آزمون اقدام نمایند.

ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی.png

برای ورود به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی می بایست ابتدا در صفحه مرورگر خود آدرس اینترنتی این سامانه یعنی jdrouyesh.ir را تایپ نموده و در ادامه جستجو نمایید. بعد از سرچ آدرس اینترنتی مذکور به طور مستقیم به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی وارد خواهید شد.

مقاله پیشنهادی :
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

در صورتی که پیش از این در این سامانه ثبت نام نموده و دارای حساب کاربری می باشید می توانید با تکمیل اطلاعات کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور و کلیک بر روی گزینه ورود به پورتال کاربری خود در این سامانه وارد شوید.

ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

برای ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی بعد از ورود به سایت رویش جهاد دانشگاهی و ایجاد حساب کاربری می توانید مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید.

برای ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی ابتدا به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی یا همان سامانه رویش با نشانی اینترنتی jdrouyesh.ir وارد شوید.

بعد از ورود به صفحه اصلی بر روی گزینه مشخص شده در تصویر کلیک نمایید.

به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی.png

پس از این و با هدایت به صفحه جدید می توانید لیست مراکز مختلف جهاد دانشگاهی و سامانه ثبت نام را مشاهده کنید.

استان و مرکز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی.png

پس از این به صفحه جدید وارد می شوید و می توانید لیست دوره های مختلف مرکز جهاد دانشگاهی انتخاب شده را مشاهده کنید.

همچنین با استفاده از گزینه جستجو دوره و با تکمیل فیلدهای مربوط می توانید نتایج دلخواه خود را مشاهده کنید.

پس از مشاهده تمامی دوره ها و جزئیات مربوط به آن ها در صورتی که قصد ثبت نام دارید کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

در صورتی که پیش از این در سامانه عضویت داشته باشید اکنون می توانید به حساب کاربری خود در این سامانه وارد شده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید ولی چنانچه تاکنون در این سایت ثبت نام نکرده اید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

مقاله پیشنهادی :
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

کلیه اطلاعات خواسته شده از جمله نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره همراه، کد ملی و … را در کادرهای مربوط وارد نموده و گزینه ثبت نام را بفشارید. در ادامه مراحل می بایست ثبت نام خود در سامانه را تکمیل و رمز عبور خود را نیز مشخص نمایید.

پس از این به پورتال کاربری خود در سایت ثبت نام دروه های جهاد دانشگاهی وارد می شوید. با ورود به پورتال کاربری می توانید اقدام به انتخاب روش پرداخت و پرداخت وجه لازم برای دوره نمایید.

هزینه ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

هزینه ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی به عوامل مختلفی مانند نوع دوره، سطح دوره، مدت زمان دوره، و مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی که دوره در آن برگزار می شود بستگی دارد. به طور کلی، هزینه دوره های جهاد دانشگاهی برای رشته های مختلف بسته به تئوری ی عملی بوده دوره تفاوت دارد.

لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی ممکن است در سال های آینده تغییر کنند. برای اطلاع از آخرین هزینه دوره های جهاد دانشگاهی، می توانید به سامانه آموزشی جهاد دانشگاهی مراجعه کنید.

همان طور که اشاره شد هزینه دروه های جهاد دانشگاهی بسته به نوع دوره (عملی یا تئوری بودن دوره)، سطح دوره (مقدماتی یا پیشرفته بودن دوره)، مدت زمان دوره (کوتاه مدت یا بلند مدت) مرکز آموزشی برگزار کنند دوره و … متفاوت است .

در برخی موارد، ممکن است تخفیفاتی برای ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی ارائه شود. این تخفیفات معمولا برای گروه های خاصی از افراد مانند دانشجویان، فرهنگیان، و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در نظر گرفته می شود.

برای ورود به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی کلیک کنید.

همان طور که اشاره شد ثبت نام نام دوره های جهاد دانشگاهی به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه رویش امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند ضمن کسب اطلاع از نحوه ثبت نام، شرایط و هزینه کلاس ها نسبت به نام نویسی در این دوره ها اقدام نمایند.

مقاله پیشنهادی :
پیراپزشکی چیست؟

برای ثبت نام در دوره های می بایست ابتدا به سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی به نشانی jdrouyesh.ir مراجعه نمایید. سپس با ایجاد حساب کاربری و وارد کردن اطلاعات شخصی خود، می توانید نسبت به ثبت نام در دوره های مورد نظر خود اقدام نمایید. در صورتی که قصد ثبت نام در دوره های جهاد دانشگاهی را دارید، می توانید با مراجعه به سامانه رویش و کسب اطلاع از شرایط و هزینه دوره های مورد نظر خود، نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

اگر پس از خواندن این مطلب ، سوالی در این خصوص داشتید می توانید سوالات خود را از قسمت کامنت ها برای ما ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه پس از دریافت سوالات ، به آن ها پاسخ خواهند داد. همچنین می توانید در صورت تمایل نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را نیز از همین طریق با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی چیست؟
سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی در واقع همان سامانه رویش جهاد دانشگاهی می باشد و متقاضیان می توانند با ورود به این سامانه از جزئیات دوره ها مطلع شده و با ورود به حساب کاربری خود مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

نشانی اینترنتی سایت ثبت نام دروه های جهاد دانشگاهی چیست؟
این سامانه با نشانی اینترنتی jdrouyesh.ir در دسترس می باشد.

نحوه ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی به چه صورت است؟
در این رابطه در متن مقاله بالا به طور کامل توضیح داده شده است برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله بالا مراجعه فرایید.

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا