جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

ورود سازمان سنجش

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 در این مقاله جامع از ذهن آگاهانه، بزرگترین وبسایت آموزشی کشور، همراه شما هستیم تا تمامی زوایای سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا با خیالی آسوده، به استقبال نتایج درخشان خود بروید.

این مقاله توسط واحد تولید محتوای ذهن آگاهانه، بزرگترین وبسایت آموزشی کشور، تهیه و تنظیم شده است. همه ما به خوبی میدانیم که آزمون های استخدامی، دروازه ورود به دنیای کار و حرفه‌ی بسیاری از افراد جویای کار به شمار می روند. قبولی در این آزمون ها مستلزم تلاش، پشتکار و آمادگی علمی بالا است. اما ماجرا بعد از شرکت در آزمون تمام نمی شود. قطعا دغدغه اصلی هر داوطلبی پس از شرکت در آزمون استخدامی، اطلاع از نتایج آن است. در این هنگام، سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی به میدان می آید و نقش مهمی را ایفا می کند.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت جامع و کامل، به تمامی سوالات شما در رابطه با سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی پاسخ دهیم. با مطالعه دقیق این مقاله، با نحوه کارکرد این سایت، زمان بندی اعلام نتایج، نکات مهم پیرامون مشاهده نتایج و مسیر پیش رو پس از قبولی در آزمون آشنا خواهید شد. پس با ذهن آگاهانه همراه باشید تا کلید موفقیت را در دستان خود بگیرید.

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی چیست؟

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی درگاهی است که به منظور اطلاع رسانی نتایج آزمون های استخدامی مختلف، سازماندهی شده است. این سایت معمولا توسط برگزارکننده آزمون، که می تواند سازمان سنجش آموزش کشور، جهاد دانشگاهی و یا سایر نهادهای دولتی باشد، راه اندازی می شود. داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات شخصی خود، از قبولی یا عدم قبولی خود در آزمون مطلع شوند.

جدول 1: انواع سایت های اعلام نتایج آزمون استخدامی

برگزار کننده آزمون وبسایت
سازمان سنجش آموزش کشور سازمان سنجش آموزش کشور
جهاد دانشگاهی پایگاه اطلاع رسانی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی
سایر نهادهای دولتی وبسایت اختصاصی نهاد مربوطه
مقاله پیشنهادی :
سایت مای مدیو کارنامه my medu.ir

در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی به دنبال چه اطلاعاتی باشیم؟

هنگامی که به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی مراجعه می کنید، با انبوهی از اطلاعات روبرو خواهید شد. اما در میان این اطلاعات، باید بدانید که به دنبال چه مواردی باشید. به طور کلی، مهم ترین اطلاعاتی که در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی با آن ها مواجه می شوید، عبارتند از:

 • نتیجه قبولی یا عدم قبولی: این بخش، اصلی ترین اطلاعاتی است که به دنبال آن هستید. در این قسمت به صورت شفاف اعلام می شود که آیا شما در آزمون استخدامی پذیرفته شده اید یا خیر.
 • رتبه قبولی: در صورتی که در آزمون استخدامی پذیرفته شده باشید، رتبه شما در میان سایر داوطلبان قبولی نیز به نمایش در خواهد آمد. این رتبه اهمیت زیادی دارد، چرا که بر اساس آن، به مراحل بعدی آزمون استخدامی دعوت خواهید شد.
 • نمره خام و تراز: معمولا در کنار نتیجه قبولی، نمرات خام و تراز شما در آزمون نیز به نمایش گذاشته می شود. با بررسی این نمرات می توانید نقاط قوت و ضعف خود را در آزمون آنالیز کنید.
 • زمان و نحوه مراجعه به مرحله بعدی: اگر در آزمون استخدامی پذیرفته شده باشید، در این بخش، زمان و نحوه مراجعه به مرحله بعدی آزمون (مصاحبه، آزمون عملی و …) برای شما تشریح خواهد شد.

جدول 2: لیست اطلاعات قابل مشاهده در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی

عنوان توضیح
نتیجه قبولی یا عدم قبولی قبولی یا عدم قبولی شما در آزمون استخدامی
رتبه قبولی جایگاه شما در میان سایر داوطلبان پذیرفته شده
نمره خام و تراز نمرات خام و تراز کسب شده توسط شما در آزمون
زمان و نحوه مراجعه به مرحله بعدی اطلاعات مربوط به مرحله بعدی آزمون استخدامی
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی: راهنمای گام به گام مشاهده نتایج

با مطالعه این بخش از مقاله، گام به گام نحوه مشاهده نتایج در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی را فرا خواهید گرفت.

1. مراجعه به سایت مربوطه:

اولین قدم، مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی مربوطه است. آدرس این سایت معمولا توسط برگزار کننده آزمون، از طریق اطلاعیه های رسمی و یا درج در کارت ورود به جلسه آزمون، به اطلاع داوطلبان می رسد.

مقاله پیشنهادی :
سامانه ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

2. ورود به سامانه:

پس از ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، باید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سامانه شوید. این اطلاعات معمولا در زمان ثبت نام در آزمون به شما ارائه شده است. در صورتی که نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید از طریق گزینه “بازیابی رمز عبور” و یا تماس با پشتیبانی سایت، اقدام به بازیابی رمز عبور خود نمایید.

3. انتخاب آزمون مورد نظر:

در این مرحله، باید از میان لیست آزمون های موجود، آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید. معمولا لیست آزمون ها به تفکیک عنوان شغلی، تاریخ برگزاری آزمون و سایر جزئیات، در سایت ارائه می شود.

4. وارد کردن اطلاعات شخصی:

پس از انتخاب آزمون، باید اطلاعات شخصی خود را مطابق با آنچه در زمان ثبت نام در آزمون درج کرده اید، وارد نمایید. این اطلاعات معمولا شامل مواردی مانند شماره داوطلبی، کد ملی، نام و نام خانوادگی و … می شود.

5. مشاهده نتایج:

پس از وارد کردن اطلاعات شخصی، نوبت به مشاهده نتایج می رسد. در این بخش، نتیجه قبولی یا عدم قبولی شما، رتبه قبولی، نمره خام و تراز و سایر اطلاعات مربوط به آزمون به شما نمایش داده خواهد شد.

نکات مهم در هنگام مشاهده نتایج:

 • در هنگام مشاهده نتایج، از صبر و حظور ذهن کافی برخوردار باشید.
 • از وارد کردن اطلاعات نادرست و یا دستکاری در صفحه خودداری کنید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
 • چاپ و یا ذخیره نتایج را برای مراجعات بعدی فراموش نکنید.
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

بعد از مشاهده نتایج چه باید کرد؟

پس از مشاهده نتایج در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، بسته به نتیجه ای که کسب کرده اید، باید اقدامات متفاوتی انجام دهید.

در صورت قبولی:

 • اگر در آزمون استخدامی پذیرفته شده باشید، باید منتظر اعلام زمان و نحوه مراجعه به مرحله بعدی آزمون (مصاحبه، آزمون عملی و …) باشید. این اطلاعات معمولا در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی و یا از طریق ارسال پیامک به داوطلبان پذیرفته شده، به اطلاع خواهد رسید.
 • برای قبولی در مرحله بعدی آزمون، با جدیت و پشتکار بیشتری مطالعه و آمادگی خود را ادامه دهید.
 • مدارک مورد نیاز برای مرحله بعدی آزمون را جمع آوری و آماده کنید.
مقاله پیشنهادی :
تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی و فوق تخصصی پزشکی

در صورت عدم قبولی:

 • اگر در آزمون استخدامی پذیرفته نشده باشید، می توانید با بررسی نمرات و رتبه خود، نقاط قوت و ضعف خود را در آزمون آنالیز کنید.
 • از این آنالیز برای برنامه ریزی مطالعاتی خود در آزمون های بعدی استفاده کنید.
 • ناامید نشوید و با تلاش و پشتکار بیشتر، برای شرکت در آزمون های بعدی آماده شوید.

سوالات متداول سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی

ذهن آگاهانه، در راستای رسالت خود مبنی بر ارائه محتوایی جامع و کامل به مخاطبان، در این بخش به تعدادی از سوالات متداول پیرامون سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی پاسخ می دهد.

1. زمان دقیق اعلام نتایج در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی چه زمانی است؟

زمان دقیق اعلام نتایج در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، توسط برگزار کننده آزمون تعیین می شود و معمولا از طریق اطلاعیه های رسمی به اطلاع داوطلبان می رسد.

2. آیا می توان از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک، از نتیجه آزمون مطلع شد؟

اطلاع رسانی نتایج آزمون استخدامی فقط و فقط از طریق سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی انجام می شود. لذا به هیچ عنوان به پیامک ها و تماس های تلفنی ناشناس که مدعی اعلام نتایج هستند، توجه نکنید.

3. در صورت فراموش کردن رمز عبور، چگونه می توان آن را بازیابی کرد؟

در اکثر سایت های اعلام نتایج آزمون استخدامی، گزینه ای برای بازیابی رمز عبور وجود دارد. شما می توانید با استفاده از این گزینه و یا تماس با پشتیبانی سایت، رمز عبور خود را بازیابی کنید.

4. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی چه باید کرد؟

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سایت، می توانید ابتدا از طریق مطالعه راهنمای موجود در سایت، نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. در صورت عدم رفع مشکل، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

5. آیا امکان مشاهده نتایج به صورت حضوری وجود دارد؟

خیر، امکان مشاهده نتایج به صورت حضوری وجود ندارد. نتایج فقط و فقط از طریق سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی قابل مشاهده است.

6. در صورت قبولی در آزمون، مدارک مورد نیاز برای مرحله بعدی چه چیزهایی هستند؟

مدارک مورد نیاز برای مرحله بعدی آزمون، توسط برگزار کننده آزمون تعیین می شود و معمولا از طریق اطلاعیه های رسمی به اطلاع داوطلبان می رسد.

مقاله پیشنهادی :
سندروم تورت ts | علت، علائم، درمان

7. در صورت عدم قبولی در آزمون، می توان به نتایج اعتراض کرد؟

بله، در برخی از آزمون ها امکان اعتراض به نتایج وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، باید به اطلاعیه های مربوط به آزمون و یا دفترچه راهنمای آزمون مراجعه کنید.

8. مرجع پیگیری مشکلات مربوط به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی کجاست؟

مرجع پیگیری مشکلات مربوط به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، پشتیبانی سایت است. شما می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی سایت و یا تماس با شماره های اعلام شده، نسبت به پیگیری مشکل خود اقدام کنید.

9. آدرس سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی را از کجا می توان پیدا کرد؟

آدرس سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، توسط برگزار کننده آزمون از طریق اطلاعیه های رسمی به اطلاع داوطلبان می رسد. همچنین می توانید با جستجو در اینترنت و با استفاده از کلمات کلیدی مانند “سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی” + نام آزمون، به آدرس سایت مورد نظر دست پیدا کنید.

10. آیا در ذهن آگاهانه امکان دریافت مشاوره در خصوص آزمون های استخدامی وجود دارد؟

بله، ذهن آگاهانه با بهره مندی از تیمی مجرب از مشاوران تحصیلی، آماده ارائه مشاوره به شما در خصوص آزمون های استخدامی است. شما می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت ذهن آگاهانه، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

امیدواریم که این سوالات متداول برای شما مفید بوده باشد.

ذهن آگاهانه، همواره در کنار شماست تا در مسیر موفقیت گام بردارید.

منتظران قبولی در آزمون های استخدامی، لحظات حساسی را سپری می کنند. دغدغه اصلی این افراد، اطلاع از نتایج آزمون و سرنوشت قبولی یا عدم قبولی شان است. سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی در این راستا نقشی حیاتی ایفا می کند و دروازه ورود به دنیای شغلی و آینده ای روشن را برای داوطلبان موفق می گشاید.

در این بخش از مقاله ذهن آگاهانه، 20 نکته طلایی را برای مشاهده نتایج در سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی به شما ارائه می دهیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، به استقبال این لحظات سرنوشت ساز بروید.

1. حفظ آرامش و صبر:

اولین و مهم ترین نکته، حفظ آرامش و صبر در هنگام مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی است. اضطراب و ناآرامی نه تنها کمکی به شما نخواهد کرد، بلکه تمرکزتان را نیز به هم خواهد ریخت.

مقاله پیشنهادی :
مجیک ماشروم (سیلوسایبین) چیست؟

2. فراهم کردن مقدمات:

قبل از مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، مقدمات لازم را فراهم کنید. یک دستگاه متصل به اینترنت با سرعت مناسب، مرورگر به روز و اطلاعات شخصی خود (شامل شماره داوطلبی، کد ملی، نام و نام خانوادگی و …) را در دسترس داشته باشید.

3. مراجعه به آدرس صحیح:

برای ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، حتما به آدرس رسمی و معتبر اعلام شده توسط برگزار کننده آزمون مراجعه کنید. از ورود به سایت های متفرقه و غیرمعتبر خودداری نمایید.

4. ورود به سامانه:

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود که در زمان ثبت نام در آزمون به شما ارائه شده بود، وارد سامانه شوید. در صورت فراموش کردن رمز عبور، از گزینه بازیابی رمز عبور و یا تماس با پشتیبانی سایت استفاده کنید.

5. انتخاب آزمون مورد نظر:

از میان لیست آزمون های موجود، آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید. معمولا لیست آزمون ها به تفکیک عنوان شغلی، تاریخ برگزاری آزمون و سایر جزئیات، در سایت ارائه می شود.

6. وارد کردن اطلاعات:

اطلاعات شخصی خود را به طور دقیق و مطابق با آنچه در زمان ثبت نام در آزمون درج کرده اید، وارد نمایید. دقت داشته باشید که حتی یک اشتباه کوچک می تواند منجر به عدم نمایش نتایج شما شود.

7. مشاهده نتایج:

پس از وارد کردن اطلاعات، نوبت به مشاهده نتایج می رسد. در این بخش، نتیجه قبولی یا عدم قبولی شما، رتبه قبولی، نمره خام و تراز و سایر اطلاعات مربوط به آزمون به شما نمایش داده خواهد شد.

8. چاپ و ذخیره نتایج:

نتایج خود را به صورت PDF چاپ و یا ذخیره کنید تا برای مراجعات بعدی و یا اعتراض احتمالی به نتایج، در دسترس داشته باشید.

9. شادمانی در صورت قبولی:

در صورت قبولی در آزمون، شادمانی خود را به نحو احسن ابراز کنید و از این موفقیت بزرگ لذت ببرید. این لحظه، ثمره تلاش ها و پشتکار شما است.

10. برنامه ریزی برای مراحل بعدی:

اگر در آزمون پذیرفته شده اید، وقت آن است که برای مراحل بعدی آزمون (مصاحبه، آزمون عملی و …) برنامه ریزی کنید. با جدیت و پشتکار بیشتری مطالعه و آمادگی خود را ادامه دهید تا در این مراحل نیز موفق عمل کنید.

مقاله پیشنهادی :
نوروفیدبک (نوروتراپی) چیست و چه کاربردی دارد

11. تحلیل نتایج در صورت عدم قبولی:

اگر در آزمون پذیرفته نشده اید، ناامید نشوید. نتایج خود را با دقت تحلیل کنید تا نقاط قوت و ضعف خود را در آزمون شناسایی کنید. از این آنالیز برای برنامه ریزی مطالعاتی خود در آزمون های بعدی استفاده کنید.

12. تلاش مضاعف برای آزمون های بعدی:

قبولی در آزمون های استخدامی نیازمند تلاش، پشتکار و برنامه ریزی دقیق است. از این تجربه به عنوان فرصتی برای یادگیری و ارتقای سطح آمادگی خود در آزمون های بعدی استفاده کنید.

13. پرهیز از افراد سودجو:

به هیچ عنوان به افراد سودجو و کلاهبردار که مدعی قبولی شما در آزمون با دریافت مبالغی هستند، توجه نکنید. این افراد فقط به دنبال سوء استفاده از شما و کسب منافع غیرقانونی هستند.

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org
سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

گامی به سوی آینده ای روشن

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی، دروازه ورود به دنیای شغلی و آینده ای روشن برای داوطلبان موفق آزمون های استخدامی است. در این مقاله از ذهن آگاهانه، بزرگترین وبسایت آموزشی کشور، به طور جامع و کامل به بررسی تمامی ابعاد سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی پرداختیم.

با مطالعه این مقاله، با نحوه کارکرد این سایت، زمان بندی اعلام نتایج، نکات مهم پیرامون مشاهده نتایج و مسیر پیش رو پس از قبولی در آزمون آشنا شدید.

ذهن آگاهانه، همراه همیشگی شما در مسیر موفقیت.

ما در ذهن آگاهانه، با گردآوری تیمی از مجرب ترین اساتید و کارشناسان آموزشی، تلاش می کنیم تا محتوایی باکیفیت، کاربردی و قابل اعتماد را به شما ارائه دهیم.

خدمات ذهن آگاهانه شامل موارد زیر است:

 • ارائه مقالات آموزشی در تمامی زمینه های علمی و آموزشی
 • ارائه ویدئوهای آموزشی جذاب و کاربردی
 • ارائه نمونه سوالات و جزوات آموزشی
 • برگزاری آزمون های آنلاین
 • ارائه مشاوره تحصیلی و شغلی

با ذهن آگاهانه، به دنیای موفقیت قدم بگذارید.

ذهن آگاهانه، صمیمانه از شما به خاطر مطالعه این مقاله تا انتها تشکر می کند.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما در ذهن آگاهانه، همواره در تلاشیم تا با ارائه محتوایی باکیفیت و کاربردی، به شما در مسیر موفقیت یاری برسانیم.

موفق و پیروز باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا