جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور

پاسخگویی سازمان سنجش

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org سامانه ای است که توسط سازمان سنجش و در جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات داوطلبان کنکور ایجاد شده است.

سازمان سنجش و آموزش کشور  یکی از سازمان های بزرگ و دولتی کشور بوده که وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات می باشد. این سازمان به صورت مداوم و سالیانه اقدام به برگزاری آزمون های ورودی مقاطع مختلف دانشگاه ها و آزمون های استخدامی می نماید.

اعتراض به نتایج اولیه نوبت اول کنکور سراسری 1403 آغاز شده و تا 24 خرداد ماه در سیستم پاسخگویی سنجش امکان پذیر است.

برای ورود به سایت کلیک کنید.

سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور
سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور

در همین راستا، سازمان سنجش و آموزش کشور در جهت پاسخگویی به سوالات کاربران و رفع ابهامات آنان اقدام به راه اندازی سامانه ای با نام سایت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش request sanjesh نموده است. کاربران می توانند با مراجعه به این سیستم سوالات خود را مطرح نموده و یا از گزینه سوالات متداول برای دسترسی به پاسخ استفاده نمایند.

در ادامه سعی بر این است که در مورد سایت پاسخگویی سازمان سنجش به ارائه توضیحات بیشتر پرداخته و در مورد نحوه ورود، عضویت و … در این سامانه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

زمان اعتراض به نتایج اولیه آزمون دبیری آموزش و پرورش 1402 متقاضیانی که پس از مشاهده نتیجه آزمون کتبی خود، نسبت به جواب اعلام شده در کارنامه اعتراض دارند، می توانند تا 15 شهریورماه با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام نمایند.

مقاله پیشنهادی :
خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۳
سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور
سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور

سایت پاسخگویی سازمان سنجش request

سازمان سنجش و آموزش کشور هر ساله اقدام به برگزاری آزمون های مختلفی مانند کنکور سراسری، آزمون کارشناسی ارشد، کاردانی، آزمون دانشگاه علمی کاربردی، آزمون های استخدامی دستگاه های مختلف کشور، آزمون استعدادهای درخشان، آزمون های آیلتس و تافل و… می نماید.

کاملا واضح است که شرکت کنندگان در آزمون های مختلف تحصیلی در مقاطع گوناگون برای دستیابی به پاسخ صحیح و رفع ابهامات یا ارائه درخواست نیاز به سامانه ای برای درمیان گذاشتن سوالات و مشگلات خود دارند. سازمان سنجش و آموزش کشور request sanjesh در جهت رفع نیاز افراد شرکت کننده در آزمون های مختلف این سازمان، ارائه درخواست و دستیابی به پاسخ اقدام به راه اندازی سایت پاسخگویی سازمان سنجش نموده است.

این افراد می توانند به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش به آدرس اینترنتی request.sanjesh.org مراجعه نموده و سوالات و ابهامات خود در مورد آزمون های مختلف را با کارشناسان این سازمان در میان بگذارند، همچنین علاقمندان می توانند با مطالعه بخش مربوط به سوالات متداول جواب بسیاری از سوالات خود که ممکن است برای دیگران نیز پیش آمده باشد را دریافت کنند.

برای ارائه درخواست خود باید به سایت پاسخگویی سازمان سنجش وارد شده و سوالات و درخواست های خود را مطرح نمایید. علاوه بر ورود مستقیم به این سامانه می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و با استفاده از بخش مربوط به سیستم پاسخگویی به همین سامانه وارد  شوید.

ورود به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

برای پرسش در مورد سوالات خود ، ارائه درخواست و دستیابی به پاسخ سوالات می توانید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه نمایید.

مقاله پیشنهادی :
سامانه افتتاح حساب اینترنتی بانک رسالت + ورود mresalat.ir

نحوه استفاده از سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش request sanjesh به این صورت می باشد.

ابتدا در صفحه مرورگر خود آدرس اینترنتی سیستم پاسخگویی سازمان سنجش یعنی request.sanjesh.org را وارد و سرچ نمایید.

پس از سرچ عبارت مذکور به طور مستقیم به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد خواهید شد.

پاسخگویی سازمان سنجش

برای طرح سوال و ارائه درخواست خود باید پیش از این در سامانه ثبت نام نموده و رمز عبور دریافت کرده باشید. در صورت ثبت نام در این سامانه بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک نمایید.

به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

پس از انجام این مرحله به صفحه جدیدی هدایت خواهید شد در این صفحه اطلاعات خواسته شده از جمله آدرس ایمیل، رمز عبور و کد ملی خود را وارد نموده و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری
اعتراض به نتایج کنکور سراسری

پس از این و با ورود به حساب کاربری خود می توانید سوالات خود را مطرح کنید

در صورتی که در این سامانه ثبت نام نکرده و به عضویت درنیامده اید باید ابتدا برای عضویت در سایت پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنید و سپس بعد از دریافت رمز عبور خود به سامانه وارد شده و سوالات خود را مطرح نمایید.

دقت داشته باشید که علاوره بر روش فوق با مراجعه مستقیم به سایت سازمان سنجش و از قسمت سیستم پاسخگویی نیز می توانید به این سامانه وارد شوید.

مقاله پیشنهادی » سایت سازمان سنجش sanjesh.org 

برای ورود مستقیم به سامانه request.sanjesh.org کلیک کنید.

عضویت در سایت پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

داوطلبان می توانند برای پرسش سوالات خود، تقاضای بررسی مجدد نمرات کسب شده، اعتراض به نتایج آزمون های مختلف که در آن شرکت کرده اند و … به سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نمایند.

مقاله پیشنهادی :
بهترین مشاور کودک در غرب تهران

پس از ورود به این سامانه باید ابتدا نسبت به عضویت در سامانه اقدام کرده و سپس با ورود به حساب کاربری خود، سوالات خود را مطرح نمایید. با استفاده از همان حساب کاربری خود خواهید توانست پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای عضویت در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش باید به این ترتیب عمل نمایید.

ابتدا به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد شده و گزینه عضویت در سامانه را انتخاب نمایید.

عضویت در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش

 

بعد از ورود به صفحه جدید، اطلاعات خواسته شده از جمله نام، نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، پست الکترونیکی و… را وارد نمایید.

نحوه عضویت در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

 

پس از ورود این اطلاعات، کد امنیتی مندرج در صفحه را وارد نموده، گزینه مربوط به تایید اطلاعات وارد شده را فعال کنید و در ادامه بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

پس از این رمز عبور شما برای ورود به سامانه به شماره تلفن همراه ثبت شده ارسال خواهد شد .

دقت داشته باشید که پس از ثبت اطلاعات و مشخصات امکان تغییر در آنها وجود ندارد و از آن جایی که ملاک پیگیری و پاسخ به سوالات مطرح شده شما ، اطلاعات ثبت شده است پس نسبت به ثبت صحیح اطلاعات خود، کمال دقت و توجه را داشته باشید.

–        از آنجایی که رمز عبور به شماره تلفن همراه شما که در سامانه ثبت می نمایید ارسال می گردد دقت داشته باشد که اطلاعات تماس معتبر و مخصوص به خود را وارد نمایید.

لینک ثبت اعتراض    request.sanjesh.org 

مقاله پیشنهادی :
شرایط تغییر رشته در دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

نحوه ثبت درخواست در سایت پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

با استفاده از سایت پاسخگویی سازمان سنجش می توانید درخواست خود را مطرح نموده تا این درخواست توسط کارشناسان سازمان سنجش کشور بررسی شده و نتایج آن از طریق حساب کاربری در دسترس شما قرارگیرد.

برای ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش باید به طریق زیر عمل نمایید.

ابتدا به سایت پاسخگویی سازمان سنجش وارد شوید

بعد از ورود به این سامانه، گزینه ورود به سامانه را انتخاب نموده و با ورود اطلاعات کاربری خود به حساب کاربری تان در سایت پاسخگویی سازمان سنجش وارد شوید.

پس از ورود به صفحه جدید از گزینه درخواست جدید، آزمون و سال را وارد نموده و و در ادامه بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید.

پس از این در صفحه جدید اطلاعات مربوط به درخواست و مشگل خود را در کاردهای مربوطه وارد کرده و بعد از آن کد امنیتی مندرج در صفحه را وارد نموده و بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

پس از انجام این مرحله درخواست شما در سامانه ثبت می شود و باید کد رهگیری مربوط به آن به شما ارائه شود.

کد رهگیری خود را یادداشت نموده ونگهداری کنید زیرا برای پیگیری پاسخ درخواست خود به آن نیاز دارید.

پیگیری درخواست سایت پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org

پس از ثبت درخواست خود می توانید بعد از طی بازه زمانی معمولا 24 الی 72 ساعته برای دریافت و پیگیری درخواست خود از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام نمایید.

مقاله پیشنهادی :
انواع افسردگی چیست؟ | بدترین نوع افسردگی

با استفاده از کد رهگیری 7 رقمی ارائه شده در هنگام ثبت درخواست می توانید پاسخ درخواست خود را مشاهده نمایید.

برای پیگیری درخواست سایت پاسخگویی سازمان سنجش باید به سامانه request.sanjesh.org مراجعه نمایید.

پس از این گزینه ورود به سامانه را انتخاب کرده و با ورود اطلاعات مربوط به حساب کاربری به حساب کاربری خود در سایت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد شوید.

برای پیگیری وضعیت درخواست خود باید به قسمت درخواست ها و پاسخ ها وارد شوید.

در این صفحه درخواست های شما نشان داده می شود. رنگ متفاوت این درخواست ها نشان دهنده وضعیت پیگیری درخواست ها می باشد.

رنگ آبی به این معناست که درخواست شما ثبت شده و در صف پاسخ گویی قرار دارد

رنگ زرد به این معناست که درخواست شما توسط کارشناس سازمان سنجش مشاهده و بررسی شده است.

رنگ سبز به این معناست که درخواست شما توسط کارشناسان سازمان سنجش پاسخ داده شده و شما می توانید پاسخ درخواست خود را مشاهده نمایید.

پس از مطالعه این مطلب در صورتی که در مورد سیستم پاسخگویی سازمان سنجش سوال و یا ابهامی دارید می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس گرفته  و سوالات خود را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

سازمان سنجش و آموزش کشور که به نام سایت سنجش آن را می شناسیم دارای رسالت بسیار مهمی در زمینه آموزش کشور می باشد. هر ساله این سازمان آزمون های سراسری بزرگ و مهمی را برگزار می کند که تمامی فرآیندهای مربوط به این آزمون ها از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org انجام می شود.

مقاله پیشنهادی :
اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳

سازمان سنجش در جهت ارائه خدمات با کیفیت و در جهت  پاسخ گویی به سوالات داوطلبان شرکت کننده در آزمون های مختلف این سازمان اقدام به راه اندازی سامانه ای با نام سایت  پاسخگویی سازمان سنجش نموده است.

نحوه ورود به سایت پاسخگویی سازمان سنجش چگونه است؟

برای ورود مستقیم به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش باید به آدرس اینترنتی این سامانه یعنی request.sanjesh.org وارد شوید. با استفاده از سایت سازمان سنجش و قسمت سیستم پاسخگویی نیز می توانید به این سامانه وارد شوید.

پیگیری درخواست سایت پاسخگویی سنجش به چه صورت است؟

برای پیگیری درخواست خود در سامانه باید به حساب کاربری خود وارد شوید و با استفاده از گزینه درخواست ها، پاسخ درخواست خود را مشاهده نکنید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت سازمان سنجش اعتراض به نتایج کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا