جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴

جهت مشاوره تلفنی در زمینه ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

از دست دادن مهلت ثبت نام اولیه دانشگاه فرهنگیان، پایان رویاهای معلمی شما نیست! در این مقاله از ذهن آگاهانه با تمام مراحل و نکات کلیدی در مورد ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ آشنا خواهید شد. همراه ما باشید!

ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان، به عنوان متولی تربیت معلم در کشور، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این دانشگاه با بهره‌مندی از اساتید مجرب و باتجربه، فضایی آموزشی و پرورشی متناسب با نیازهای دانشجو معلمان را فراهم می‌کند. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی و کسب صلاحیت‌های لازم، جذب وزارت آموزش و پرورش شده و به بدنه‌ی نظام تعلیم و تربیت کشور می‌پیوندند.

علاوه بر مزایای آموزشی، تحصیل در دانشگاه فرهنگیان از امنیت شغلی نیز برخوردار است. دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، پس از فارغ‌التحصیلی و طی کردن مراحل تعهد، بدون دغدغه اشتغال، وارد عرصه آموزش پرورش می‌شوند.با وجود این مزایا، این دانشگاه همواره مورد علاقه داوطلبان زیادی بوده و بسیاری از داوطلبان کنکور در گروه های آزمایشی مختلف علاقمند به قبولی و تحصیل در این دانشگاه هستند.

هر ساله ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در بازه زمانی مخصوص انجام می گیرد. آن دسته از داوطلبانی که موفق به انجام ثبت نام در زمان ثبت نام اولیه نشده اند می توانند در تاریخ معین شده برای ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ اقدام به انجام مراحل ثبت نام نمایند.

مقاله پیشنهادی :
بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در شهرک غرب

از این رو علاقمندانی که نتوانسته اند در آزمون فرهنگیان ثبت نام کنند می توانند در این مرحله مراحل ثبت نام خود را انجام نمایند. علاوه بر این داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده، اما در فرآیند دچار مشکل شده یا نیاز به ویرایش اطلاعات دارند نیز می توانند نسبت به رفع نواقص یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴

همان طور که گفته شد ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ برای افرادی امکان‌پذیر است که به هر دلیلی، موفق به شرکت در ثبت نام اولیه نشده‌اند. این دسته از داوطلبان باید شرایط و ضوابط تعیین‌شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه فرهنگیان را دارا باشند تا بتوانند در موعد مقرر ثبت نام نمایند.

ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان مدتی بعد از ثبت نام اولیه آزمون می باشد. این بازه زمانی با اطلاعیه‌های جداگانه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود. لذا، پیگیری مستمر اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به این سازمان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
تاکنون زمان دقیق ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ اعلام نشده است، پس از مشخص شده زمان در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
برای دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعیه‌های ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ ، به صورت مرتب به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید.

سایت ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴

پس از اعلام زمان ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان 1404 از سوی سازمان سنجش، در بازه‌ی زمانی تعیین‌شده، امکان ثبت نام از طریق سایت این سازمان به نشانی اینترنتی  فراهم خواهد شد.

مقاله پیشنهادی :
صفر تا صد و نکات طلایی مهم انتخاب رشته 1403

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش و ورود به صفحه‌ی مربوط به ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک درخواستی اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان

همان طور که اشاره شد می توانید در زمان تمدید شده برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان برای انجام ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات اولیه اقدام نمایید. توجه داشته باشید که  نحوه ثبت نام جاماندگان آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان مانند ثبت نام کنکور سراسری و به همان شیوه می باشد.

ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی وارد شوید و از میان گزینه ها  گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.

Registration of Farhangian University graduates

کلیک بر روی لینک ثبت نام با تاخیر آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو -معلم (در دانشگاه فرهنگیان

Registration of Farhangian University graduates1

بر روی لینک فعال موجود در صفحه مجددا کلیک کنید.

پس از این به سامانه جامع آزمون سراسری مای سنجش وارد می شوید، در صورتی که پیش از این در سامانه ثبت نام ننموده اید، گزینه ثبت نام کنید

Registration of Farhangian University graduates2

کلیه اطلاعات خواسته شده (نام و نام خانوادگی، ملیت، جنسیت، کد ملی، تاریخ تولد، رمز عبور مد نظر و …، را تکمیل و در سامانه عضو شوید.

Registration of Farhangian University graduates3

پس از انجام مراحل عضویت در سامانه هم اکنون در صفحه اصلی این سامانه با تکمیل کد ملی و رمز عبور خود به پورتال کاربری خود وارد شوید.

مراحل ثبت نام خود از جمله بارگذاری عکس در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام و … را انجام نموده و کلیه اطلاعات را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایید.

مقاله پیشنهادی :
انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۳

توجه داشته باشید که پیش از ورود به مراحل تکمیل فرم و بارگذاری مدارک می بایست اقدام به پرداخت هزینه آزمون نمایید.

نکات مهم در خصوص ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ 

  • دقت در تکمیل اطلاعات: با توجه به اینکه مهلت در نظر گرفته شده آخرین مهلت برای ثبت نام است کلیه اطلاعات را به صورت صحیح تکمیل نمایید
  • مطالعه دقیق دفترچه راهنما: دفترچه راهنمای ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان حاوی اطلاعات و نکات مهمی در خصوص شرایط، ضوابط، مدارک مورد نیاز، مراحل ثبت نام و پذیرش است. لذا، مطالعه دقیق این دفترچه، پیش از اقدام به ثبت نام، ضروری است.
  • آماده سازی مدارک: مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را با کیفیت مناسب اسکن کرده و در اسرع وقت نسبت به بارگذاری آنها در سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.
  • پیگیری اخبار و اطلاعیه‌ها: اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان را به طور مستمر از طریق وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور پیگیری نمایید.

جمع بندی

ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴ ، فرصتی دوباره برای علاقه‌مندان به شغل معلمی است که به هر دلیلی، نتوانسته‌اند در مراحل اولیه پذیرش این دانشگاه شرکت کنند. با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و پیگیری مستمر اخبار و اطلاعیه‌های سازمان سنجش، می‌توانید شانس خود را برای قبولی در این دانشگاه افزایش دهید.

ذهن آگاهانه، به عنوان بزرگترین وبسایت مشاوره تحصیلی در ایران، در کنار شماست تا در مسیر انتخاب رشته، ثبت نام و قبولی در دانشگاه، راهنمای و همراهتان باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره، می‌توانید از طریق بخش نظرات یا تماس با ما، با کارشناسان ذهن آگاهانه در ارتباط باشید.

نشانی سایت ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان  می باشد.

توجه: فراموش نکنید که پیش از اقدام به ثبت نام، دفترچه راهنمای مربوطه را به دقت مطالعه کرده و از شرایط، ضوابط و مدارک مورد نیاز، به طور کامل، آگاهی پیدا کنید.

سوالات متداول

در این بخش، به برخی از سوالات متداول در خصوص ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ پاسخ داده شده است.

مقاله پیشنهادی :
شرایط تک ماده برای امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۳

۱. چه کسانی می‌توانند در ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند؟
افرادی که به هر دلیلی، موفق به شرکت در ثبت نام اولیه دانشگاه فرهنگیان نشده‌اند، می‌توانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط، در این مرحله از پذیرش شرکت کنند.

۲. زمان ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان چه زمانی است؟
ثبت نام جاماندگان با اطلاعیه‌های جداگانه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود. لذا، پیگیری مستمر اخبار و اطلاعیه‌های این سازمان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

3. از طریق چه سایتی می‌توان برای ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان اقدام کرد؟

ثبت نام جاماندگان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود.

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه ثبت نام جاماندگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۴

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا