جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

جهت مشاوره تلفنی در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

موضوع مقاله پیش رو درباره ی زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳ می باشد، با نزدیک شدن به فصل ثبت‌نام‌های دانشگاهی، دغدغه بسیاری از داوطلبان، آگاهی از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد است. این مقاله جامع از ذهن آگاهانه، اطلاعات کاملی را در این رابطه در اختیار شما قرار می‌دهد.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور، همواره در راستای گسترش عدالت آموزشی و ایجاد فرصت‌های برابر برای علاقه‌مندان به تحصیل، اقدام به پذیرش دانشجو به طرق مختلف از جمله پذیرش بدون نیاز به شرکت در آزمون در مقطع کارشناسی ارشد می‌نماید. به این ترتیب علاقمندان می توانند در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور استعداد درخشان با طی مراحل مربوطه اقدام به ثبت نام نمایند.

در این مقاله، قصد داریم به صورت جامع و کاربردی، به تمامی سوالات و ابهامات شما در خصوص مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور پاسخ دهیم. با مطالعه دقیق این راهنما، با خیالی آسوده می‌توانید در زمان مناسب اقدام به ثبت‌نام نمایید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

دانشگاه پیام نور هر ساله به دو روش بدون آزمون و با آزمون اقدام به پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی می نماید.

بسیاری از داوطلبان خواهان ورود به مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور و قبولی در این آزمون هستند.

مقاله پیشنهادی :
مشاوره تحصیلی غرب تهران

پیش از این و در سال 1399 در بازه زمانی مشخص شده امکان پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد و بر اساس سوابق تحصیلی وجود داشت. که البته این طرح بعد از مدت کوتاهی لغو شد ولی طرح پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان جایگزین آن شد.
در حال حاضر پذیرش به صورت بدون کنکور با این عنوان وجود داشته و علاقمندان می توانند در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور استعدادهای درخشان با ورود به سامانه دانشگاه پیام نور reg.pnu.ac.ir  اقدام به ثبت نام نمایند.

البته داوطلبان می توانند از طریق آزمون فراگیر و طی مراحل مشخص نیز در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل ادامه دهد.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال 1403 – 1404 از 29 فروردین ماه آغاز شده و تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

علاقمندان می توانند در بازه زمانی مشخص شده با مراجعه به سایت reg.pnu.ac.ir  برای انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال گذشته در اسفند ماه بود ولی در حال حاضر و برای پذیرش دانشجو در مقطع ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان، داوطلبان واجد شرایط می توانند از 29 فروردین تا 20 اردیبهشت 1403 برای انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

تمدید زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

تمدید زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور

همان طور که پیش از این هم گفته شد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به صورت بدون کنکور و از طریق طرح استعداد درخشان و پذیرش دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی امکان پذیر است.

مقاله پیشنهادی :
زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

داوطبان واجد شرایط در سال جاری می توانند از تاریخ 29 فروردین ماه تا 20 اردیبهشت یعنی زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام به انجام مراحل ثبت نام خود نمایند.

ممکن است زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای چند روز دیگر تمدید شده تا داوطلبانی که نتوانستند مراحل ثبت نام خود را در زمان مشخص شده انجام دهند فرصت دیگری داشته باشند. ولی بهتر است داوطلبان در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور و در مهلت اولیه مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

در صورت تمدید زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1403 در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا