جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

سامانه ثبت نام تیزهوشان my medu.ir

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

موضوع مطلب پیش روی شما در رابطه با سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir می باشد. دنیای تحصیل پر از مسیرهای مختلف است.

برخی از دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس دولتی عادی هستند، در حالی که برخی دیگر رویای ورود به مدارس خاص مانند مدارس تیزهوشان را در سر می پرورانند.

تحصیل در مدارس تیزهوشان مزایای زیادی دارد، از جمله برخورداری از برنامه درسی غنی تر، معلمان مجرب و محیطی رقابتی تر که دانش آموزان را به چالش می کشد و به شکوفایی استعدادهایشان کمک می کند.

اما چگونه می توان به این مدارس وارد شد؟ همان طور که می دانید ورود به مدارس تیزهوشان مستلزم قبولی در آزمون ورودی این مدارس است. دانش آموزانی که در آزمون ورودی شرکت کرده اند می توانند در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت اعلام نتایج تیزهوشان نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.

در این مقاله جامع، واحد تولید محتوای ذهن آگاهانه همراه شماست تا در مورد ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان و جزئیات مربوط بیشتر توضیح دهد.

سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

معرفی سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

سایت اعلام نتایج تیزهوشان در واقع مسیری است که با اعلام نتایج آزمون ، ورود یا عدم ورود شما به مدارس تیزهوشان را مشخص می کند. نتایج آزمون معمولا در مرداد ماه در دسترس دانش آموزان قرار گرفته و امکان مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را برای دانش آموزان شرکت کننده فراهم می کند. در این سایت با وارد کردن اطلاعاتی همچون شماره پرونده یا کد ملی، می توانید به کارنامه خود دسترسی پیدا کرده و از قبولی یا عدم قبولی خود در مدارس تیزهوشان مطلع شوید.برای مشاهده این سایت یعنی سایت مای مدیو میتوانید به نشانی my.medu.irمراجعه کنید.

مقاله پیشنهادی :
نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

همانطور که اشاره شد، امکان مشاهده نتایج در سایت اعلام نتایج تیزهوشان احتمالا در مرداد ماه خواهد بود، البته زمان ذقیق و قطعی اعلام نتایج هنوز اعلام نشده است و به محض انتشار در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. برای مشاهده نتایج خود در این سایت، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. آماده سازی اطلاعات: پیش از مراجعه به سایت اعلام نتایج تیزهوشان، اطمینان حاصل کنید که شماره سریال و کد ملی خود را در دست دارید. این اطلاعات برای ورود به سایت و مشاهده کارنامه ضروری است.
  2. مراجعه به سایت: در زمان اعلام نتایج، با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی my.medu.ir وارد پورتال کاربری خود در سایت اعلام نتایج تیزهوشان شوید.
  3. ورود به سامانه: در این بخش، با وارد کردن شماره سریال یا کد ملی خود و همچنین کد امنیتی که در صفحه نمایش داده می شود، به سامانه نتایج آزمون تیزهوشان وارد شوید.
  4. مشاهده کارنامه: پس از ورود موفق، از گزینه نتایج سمپاد،  کارنامه شما با جزئیاتی مانند نمرات خام و تراز شده دروس مختلف و وضعیت قبولی یا عدم قبولی در مدارس تیزهوشان به نمایش درخواهد آمد.
  5. دریافت پرینت کارنامه: در صورت قبولی، می توانید از کارنامه خود پرینت تهیه کرده و برای ثبت نام در مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود اقدام نمایید.
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

نحوه دریافت نتایج مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

همانطور که گفته شد، سایت اعلام نتایج تیزهوشان تنها راه مشاهده نتایج آزمون ورودی این مدارس است. روش دیگری برای دریافت نتایج وجود ندارد. بنابراین، در زمان اعلام نتایج حتما به این سایت مراجعه کرده و از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوید.

مقاله پیشنهادی :
حداقل امتیاز برای قبولی در مدارس شاهد
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

 دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 1404 – 1403

در مرحله اول به سامانه مای مدیو وارد شوید. نقش خود به عنوان دانش آموز را انتخاب نموده و با تکمیل اطلاعات خواسته شده به پورتال کاربری خود در سایت مای مدیو وارد شوید.

سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir
سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

The second stage of announcing the results of the gifted schools

بر روی قسمت نتایج سمپاد کلیک کنید.

third step is to announce the results of the gifted schools

بر روی گزینه اعلام نتایج کلیک کرده و نتیجه را مشاهده کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان کی اعلام می شود

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان معمولا از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به صورت رسمی اعلام می شود. اما به طور کلی، می توان انتظار داشت که سایت اعلام نتایج تیزهوشان در مرداد ماه نتایج را بارگذاری کند . برای اطلاع دقیق از تاریخ اعلام نتایج، می توانید به صورت مستمر اخبار و اطلاعیه های منتشر شده را پیگیری نمایید.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ وجود دارد؟

در صورتی که به نتایج اعلام شده در سایت اعلام نتایج تیزهوشان اعتراض دارید، می توانید در بازه زمانی مشخصی که از سوی آموزش و پرورش اعلام می شود، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید. معمولا، امکان اعتراض به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مای مدیو فراهم می شود. و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانه به نتایج اعتراض نموده و نتیجه درخواست خود را هم از همین طریق مشاهده نمایند.

نکاتی در خصوص مشاهده نتایج در سایت اعلام نتایج تیزهوشان

  • برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان، حتما به سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir مراجعه کنید.
  • در هنگام ورود به سایت، از صحت و درستی اطلاعات وارد شده مانند شماره سریال یا کد ملی و کد امنیتی اطمینان حاصل کنید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل در مشاهده نتایج، می توانید با شماره تلفن های پشتیبانی تماس بگیرید.
  • پس از مشاهده نتایج و در صورت قبولی، برای ثبت نام در مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود اقدام نمایید.
مقاله پیشنهادی :
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

ذهن آگاهانه در کنار شماست تا مسیر موفقیت تحصیلی را برای شما هموارتر کند، با مطالعه مقالات و مطالب علمی و کاربردی در وب سایت ذهن آگاهانه، می توانید گامی بلند در جهت رسیدن به اهداف خود بردارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره، می توانید از طریق بخش نظرات یا تماس با ما در ذهن آگاهانه، با ما در ارتباط باشید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

سوالات متداول

1. سایت اعلام نتایج تیزهوشان چه زمانی فعال می شود؟

این سایت همیشه فعال است اما اعلام نتایج احتمالا در مرداد ماه است.

2. چگونه می توانم نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده کنم؟

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان، باید به سایت اعلام نتایج تیزهوشان یا همان سامانه مای مدیو مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال و کد ملی و کد امنیتی، به کارنامه خود دسترسی پیدا کنید.

3. آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد؟

بله، در صورت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، می توانید در بازه زمانی مشخصی که اعلام می شود، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید.

4. زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چه زمانی است؟

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به صورت رسمی اعلام می شود.

5. در صورت قبولی در آزمون تیزهوشان، برای ثبت نام چه اقداماتی باید انجام دهم؟

پس از مشاهده کارنامه و در صورت قبولی، برای ثبت نام در مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود باید به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طبق دستورالعمل های ارائه شده انجام دهید.

مقاله پیشنهادی :
آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

در حال حاضر زمان دقیقی برای جواب آزمون تیزهوشان 1403 اعلام نشده است. در صورت مشخص شده زمان دقیق آن، اطلاعات این بخش به‌روزرسانی می‌شود.

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه سایت اعلام نتایج تیزهوشان my medu ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا