جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری‌ ۱۴۰۳

کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳

جهت مشاوره تلفنی در زمینه کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری‌ ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

استرس ندیدن کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ شما را فرا گرفته است؟ نگران نباشید! این راهنمای جامع ذهن آگاهانه شما را در مورد نحوه دریافت، بررسی و همراه داشتن این سند مهم در روز آزمون راهنمایی می کند.

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳

ذهن آگاهانه, بزرگترین وبسایت مشاوره تحصیلی در ایران، این مقاله را برای کمک به شما در جهت آمادگی کامل برای نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ تهیه کرده است.

قبولی در دانشگاه رویایی شما مستلزم تلاش، پشتکار و البته آمادگی در روز آزمون است. کارت ورود به جلسه یکی از مهم ترین مدارکی است که در روز کنکور باید به همراه داشته باشید.

در این مقاله، ما به طور کامل شما را در مورد کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ راهنمایی خواهیم کرد.

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری‌ ۱۴۰۳ فردا منتشر می‌شود.

 

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ چیست؟

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ سندی رسمی است که حاوی اطلاعات مهمی در مورد شما و آزمون شما می باشد. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

 • اطلاعات فردی: نام، نام خانوادگی، شماره داوطلبی، کد ملی و عکس شما
 • اطلاعات آزمون: گروه آزمایشی، تاریخ و ساعت برگزاری آزمون، محل برگزاری آزمون (آدرس حوزه امتحانی)
 • اطلاعات تکمیلی: راهنماهای مهم در روز آزمون و وسایلی که مجاز به همراه داشتن آنها در جلسه آزمون هستید

چگونه کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ را دریافت کنیم؟

دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ به صورت آنلاین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. مراحل دریافت کارت به شرح زیر است:

 1. به وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
 2. روی گزینه “دانشگاه” کلیک کرده و سپس وارد بخش “کارت ورود به جلسه” شوید.
 3. اطلاعات ورود خود، شامل شماره داوطلبی و رمز عبور را وارد کنید.
 4. پس از ورود به کارنامه خود، گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 5. کارت ورود به جلسه را با دقت بررسی کنید و سپس آن را چاپ کرده و در اندازه A4 نگه دارید.
مقاله پیشنهادی :
فرآیند ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم آغاز شد
زمان دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳

سازمان سنجش آموزش کشور معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون نوبت دوم کنکور سراسری اقدام به انتشار کارت های ورود به جلسه می کند. تاریخ دقیق دریافت کارت معمولا در اطلاعیه های مربوط به آزمون ذکر می شود. برای اطمینان، توصیه می شود به طور مرتب وب سایت سازمان سنجش را بررسی کنید.

نکات مهم در مورد کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳

 • کارت ورود به جلسه را با دقت بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی اطلاعات درج شده در کارت صحیح و بدون اشتباه است. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، با سازمان سنجش تماس بگیرید.
 • یک نسخه از کارت ورود به جلسه را چاپ کرده و در اندازه A4 نگه دارید. همراه داشتن نسخه چاپی کارت در روز آزمون الزامی است.
 • کارت ورود به جلسه را همراه خود به حوزه امتحانی ببرید. فراموش نکنید که همراه با کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود را نیز به همراه داشته باشید.
 • از کارت ورود به جلسه به خوبی نگهداری کنید. آن را تا پایان برگزاری آزمون نزد خود نگه دارید و از تا کردن یا خیس شدن آن جلوگیری کنید.

متداول در مورد کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳

اگر کارت ورود به جلسه خود را گم کنم، چه کاری باید انجام دهم؟

نگران نباشید! شما می توانید مجددا از طریق وب سایت سازمان سنجش اقدام به دریافت کارت خود کنید. به این منظور، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
 2. روی گزینه “دانشگاه” کلیک کرده و سپس وارد بخش “کارت ورود به جلسه” شوید.
 3. اطلاعات ورود خود، شامل شماره داوطلبی و رمز عبور را وارد کنید.
 4. در کارنامه خود، گزینه “دریافت کارت المثنی” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 5. پس از پرداخت هزینه صدور کارت المثنی، می توانید کارت خود را چاپ کرده و در اندازه A4 نگه دارید.

آیا می توانم کارت ورود به جلسه را به شخص دیگری واگذار کنم؟

خیر! به هیچ عنوان مجاز به واگذاری کارت ورود به جلسه به شخص دیگری نیستید. در روز آزمون، هویت شما توسط مسئولین حوزه امتحانی با استفاده از کارت ملی یا شناسنامه عکس دار و کارت ورود به جلسه تطبیق داده خواهد شد. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، از ورود شما به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

آیا می توانم در روز آزمون از گوشی موبایل خود در جلسه استفاده کنم؟

به طور قطع خیر! به همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی، از جمله گوشی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و … در جلسه آزمون ممنوع است. در صورت مشاهده این وسایل، با شما به عنوان متخلف برخورد خواهد شد و ممکن است از ادامه آزمون محروم شوید.

مقاله پیشنهادی :
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

چه وسایلی را می توانم در روز آزمون به همراه داشته باشم؟

علاوه بر کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، شما می توانید موارد زیر را نیز در روز آزمون به همراه داشته باشید:

 • مداد و پاک کن
 • خودکار
 • تراش
 • مداد رنگی (فقط برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر)
 • خط کش (فقط برای داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی)
 • ماشین حساب (فقط برای داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی)
 • غذای سبک و آب آشامیدنی

4582479

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری‌ ۱۴۰۳ فردا منتشر می‌شود

کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری‌ سال ۱۴۰۳ از فردا منتشر می شود و داوطلبانی که علاوه بر گروه های آزمایشی اصلی در گروه های هنر یا زبان خارجی شرکت کرده اند باید دو کارت دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در ۴۰۸ شهرستان و بخش مختلف کشور و در صبح و بعد از ظهر ۲۱ تیر و صبح ۲۲ تیرماه در گروه‌های آزمایشی پنجگانه برگزار خواهد شد.

گروه‌های آزمایشی تاریخ برگزاری آزمون
علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳
علوم انسانی صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳
هنر بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳
زبان‌های خارجی بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳
علوم تجربی صبح جمعه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳

نحوه و زمان پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون

کارت‌های شرکت در آزمون همه داوطلبان به‌همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۱۷ تیرماه تا چهارشنبه ۲۰ تیرماه در سامانه جامع آزمون سراسری (مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور) برای مشاهده و پرینت فعال خواهد شد.

داوطلبان باید با ورود به کارپوشه خود از طریق درج کدملی / شناسه یکتا و رمز عبور یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

داوطلبانی که در ۲ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند (یک گروه آزمایشی اصلی «علوم ریاضی، علوم انسانی و علوم تجربی» به همراه یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی) دارای ۲ کارت هستند.

داوطلبان باید طبق تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم‌چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. درصورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید مطابق بند «پ» اطلاعیه به واحدهای رفع‌نقص کارت مراجعه کنند.

یادآوری مهم: با توجه به اینکه روش ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و کارپوشه داوطلبان از طریق وارد کردن کدملی / شناسه یکتا و رمز عبور و سپس دریافت کد تأیید ارسالی توسط سامانه به شماره تلفن همراه اعلام شده در زمان ثبت نام است، ضرورت دارد در زمان ورود به سامانه جامع، شماره تلفن همراه اعلام شده زمان ایجاد حساب کاربری در دسترس باشد.

مقاله پیشنهادی :
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

جزئیات رفع‌نقص کارت شرکت در آزمون

محل رفع‌نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی‌، علوم انسانی‌، علوم تجربی‌، هنر و زبان‌های خارجی بر مبنای شهرستان‌ انتخابی‌ آنان‌ که‌ در تقاضانامه‌ ثبت نام‌، مشخص‌کرده‌اند و آدرس محل رفع‌نقص در سایت سازمان ملی سنجش درج شده است.

تذکر مهم: در این آزمون تغییر گروه آزمایشی و حوزه امتحانی به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست. لذا از مراجعه به واحدهای رفع‌نقص کارت، برای این موارد جداً خودداری شود.

درصورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شرکت در آزمون، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام کنند:

۱- با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای داوطلبان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در اطلاعات شناسنامه‌ای کارت شرکت در آزمون وجود دارد ضروری است موارد مغایرت را از اداره ثبت احوال شهر یا منطقه محل سکونت خود پیگیری کنند.

۲- با توجه به اینکه تمامی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند چنانچه نسبت به مندرجات کارت شرکت در آزمون شامل: سال اخذ و نوع دیپلم، محل تولد، سهمیه، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، محل اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی، عنوان مدرک پیش‌دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ پیش‌دانشگاهی و کد دانش‌آموزی مقطع پیش‌دانشگاهی، وضعیت تحصیلی و اشتغال مغایرتی مشاهده شد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ منحصراً به سامانه جامع آزمون سراسری مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

۳- چنانچه داوطلب مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای شامل کد دانش‌آموزی و منطقه اخذدیپلم، کد دانش‌آموزی و منطقه یا ناحیه اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی مشاهده کرد لازم است حداکثر تا ۶ مردادماه ۱۴۰۳ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام کند.

۴- چنانچه داوطلب نسبت به اطلاعات موارد به شرح ذیل معترض است ضروری است برای بررسی موضوع در روز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ (صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰) به نماینده سازمان ملی سنجش مستقر در واحد رفع‌نقص حوزه مربوطه مراجعه کند.

۱-۴- مغایرت درجنسیت و معلولیت

۲-۴- چنانچه شماره داوطلبی چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است.

۳-۴- چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس بوده و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله اشتباه عکس، فاقد مهر، عدم وضوح و … است باید در روز اعلام شده شخصاً با همراه داشتن ۳ قطعه عکس ۴×۳ (در سال جاری تهیه شده باشد)، کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده این سازمان مستقر در واحد رفع‌نقص حوزه مراجعه کنند. در غیر این صورت مطابق ضوابط با داوطلب رفتار خواهد شد.

مقاله پیشنهادی :
فعال شدن سامانه نوبت گیری سنجش بدو ورود تا ۱۰ تیرماه

در صورتی که در این خصوص کارت داوطلب دارای اشکال است و تا روز قبل از آزمون نسبت به رفع آن اقدام نکند مطابق مقررات مربوط به تخلف و تقلب با وی رفتار خواهد شد.

۴-۴- برای آن دسته از داوطلبانی که یکی‌ از بندهای‌ مربوط به معلولیت را در تقاضانامه‌ ثبت‌نام‌ علامت‌گذاری‌ کرده‌ و پس از استعلام از سازمان بهزیستی معلولیت آنان مورد تأیید قرار گرفته، در مقابل‌ عنوان‌ معلولیت‌ در کارت‌ شرکت در آزمون، نوع‌ معلولیت‌ و شدت آن درج‌ شده‌ است‌.

چنانچه داوطلبی یکی از بندهای مذکور را علامت‌گذاری کرده لیکن معلولیت ایشان مورد تأیید قرار نگرفته است و بند معلولیت وی حذف شده، لازم‌ است‌ در روز اعلام شده، با همراه داشتن گواهی معلولیت که از سازمان بهزیستی محل سکونت خود دریافت کرده، مراتب‌ را سریعاً به‌ واحد رفع‌نقص‌ اطلاع‌ دهد تا قبل‌ از برگزاری‌ آزمون‌ وضعیت‌ وی‌ مشخص‌ شود.

۵- چنانچه سهمیه درخواستی داوطلب سهمیه ایثارگران بوده ولی در کارت شرکت در آزمون وی سهمیه مناطق درج شده، لازم است متقاضیان استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده داوطلب بسیجی و همچنین همسر و فرزندان آنان، جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ منحصراً به سامانه جامع آزمون سراسری در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات کارت) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سامانه مذکور نسبت به اصلاح سهمیه اقدام کنند تا درصورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، بعد از برگزاری آزمون سهمیه مورد نظر برای وی اعمال شود.

تأکید می‌شود داوطلبانی که در مرحله اول ثبت‌نام متقاضی استفاده از سهمیه بودند ولی سهمیه آنان به هر دلیل از طرف ارگان ذیربط مورد تأیید قرار نگرفته، لازم است برای بررسی و روشن شدن وضعیت سهمیه خود (بعد از اقدام به ویرایش) به ارگان‌های ذیربط نیز مراجعه کنند.

۷- داوطلبان هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه‌مندی به رشته علوم ورزشی باید نسبت به انتخاب مورد مربوط و پرداخت هزینه آزمون عملی از روز یکشنبه ۱۷ تیر تا روز جمعه ۲۲ تیر از طریق سامانه جامع آزمون سراسری اقدام کنند.

نکته مهم: داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی رشته علوم ورزشی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازۀ زمانی اعلام شده و اعلام علاقه‌مندی به این رشته اقدام کرده و ثانیاً در جلسه آزمون گروه‌های آزمایشی علوم‌ریاضی، علوم‌انسانی و علوم‌تجربی در یکی از آزمون‌های سراسری نوبت اول و یا دوم (و یا هر دو نوبت) سال ۱۴۰۳ حاضر باشند.

مقاله پیشنهادی :
آغاز پیش ثبت‌نام پایه دهم مدارس شاهد از امروز

۸- داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته‌های پذیرش با آزمون مندرج در جدول زیر به منظور شرکت در آزمون عملی، باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از رشته‌های تحصیلی جدول زیر و پرداخت هزینه آزمون عملی از روز یکشنبه ۱۷ تیر تا روز جمعه ۲۲ تیر از طریق سامانه جامع آزمون سراسری اقدام کنند.

نکته مهم: داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده و اعلام علاقه‌مندی به یک رشته یا رشته‌ها اقدام کرده و ثانیاً در جلسه آزمون گروه آزمایشی هنر در یکی از آزمون‌های سراسری نوبت اول و یا دوم (و یا هر دو نوبت) سال ۱۴۰۳ حاضر باشند.

رشته‌های با آزمون شرایط خاص و دارای آزمون عملی در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳

ردیف عنوان رشته‌ها
۱ علوم ورزشی
۲ نقاشی، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس و گرافیک
۳ طراحی صنعتی
۴ ادبیات نمایشی
۵ مجسمه‌سازی
۶ نوازندگی موسیقی ایرانی: شامل سازهای (۱- تار، ۲- سه تار، ۳- عود، ۴- نی، ۵- قانون، ۶- قیچک، ۷- سنتور، ۸- کمانچه)
۷ نوازندگی موسیقی جهانی: شامل سازهای (۱- سازهای بادی چوبی، ۲- سازهای بادی برنجی، ۳- سازهای زهی (ویلن، ویولا، ویلنسل، کنتربای)، ۴-پ یانو، ۵- گیتار)
۸ کتاب آرایی
۹ آهنگسازی
۱۰ بازیگری
۱۱ طراحی صحنه
۱۲ نمایش عروسکی
۱۳ عکاسی
۱۴ سینما

۹- آن دسته از داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در آنها به روش با آزمون صورت می‌پذیرد، باید ضمن شرکت در آزمون، برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاعیه اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نیمه دوم مرداد ماه سال ۱۴۰۳) مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش مراجعه کنند.

یادآوری‌های مهم‌؛ ممنوعیت همراه داشتن وسایل اضافی

فرآیند برگزاری آزمون صبح‌ها رأس ساعت ۸:۰۰ (هشت) و بعدازظهر ساعت ۱۴:۳۰ (دو و نیم بعد از ظهر) آغاز می‌شود و دربِ حوزه‌های امتحانی به ترتیب رأس ساعت‌ ۷:۳۰ صبح و ۱۴:۰۰ (دو بعدازظهر) بسته خواهد شد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن دربِ حوزه‌های امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط‌، لازم است اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن همراه داشته باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، هرگونه دستگاه ارتباطی و الکترونیکی (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، هندزفری و …)، کیف، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

مقاله پیشنهادی :
فرآیند ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم آغاز شد

بدیهی است همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند دارای تبعات زیر خواهد بود:

به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری، رفتار خواهد شد.

درصورت همراه داشتن وسایل ذکر شده و تحویل آنها به هنگام ورود به محل حوزه در صورت مفقود شدن وسایل، حوزه برگزاری هیچ گونه مسؤولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

تأکید می‌شود همراه داشتن تلفن همراه حتی به صورت خاموش در جلسه آزمون، موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

تعداد کارت شرکت در آزمون قابل دریافت برای داوطلبان با توجه به ثبت نام آنها در گروه‌های آزمایشی به شرح جدول ذیل خواهد بود:

ردیف گروه آزمایشی تعداد و نوع کارت‌هایی که می‌توانند دریافت کنند
۱ علوم ریاضی فقط کارت ورود به جلسه آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی
۲ علوم انسانی فقط کارت ورود به جلسه آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی
۳ علوم تجربی فقط کارت ورود به جلسه آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی
۴ هنر ۱- کارت ورود به جلسه گروه آزمایشی هنر
۲- کارت ورود به جلسه یکی از گروه‌های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی (در صورتی که قبلاً در آنها ثبت نام کرده‌اند)
۵ زبان‌های خارجی ۱- کارت ورود به جلسه گروه آزمایشی زبان‌های خارجی
۲- کارت ورود به جلسه یکی از گروه‌های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی (در صورتی که قبلاً در آنها ثبت نام کرده‌اند)

برای اطلاع از تعداد سوالات و مدت پاسخ‌گویی دفترچه‌های سوال هر گروه آزمایشی و همچنین نکات مهم درخصوص پاسخنامه‌ها، ضرورت دارد «راهنمای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت دوم)» را که همراه کارت شرکت در آزمون از طریق سامانه جامع آزمون سراسری قابل دریافت است، به دقت مطالعه شود.

کد خبر 6158738
سخن پایانی

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 یکی از مهم ترین مدارکی است که در روز آزمون باید به همراه داشته باشید. برای دریافت این کارت، به وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.

ذهن آگاهانه, بزرگترین وبسایت مشاوره تحصیلی در ایران، برای شما آرزوی موفقیت در نوبت دوم کنکور سراسری 1403 را دارد.

ذهن آگاهانه، بزرگترین وبسایت مشاوره تحصیلی در ایران، از شما بابت همراهی تا پایان این مقاله سپاسگزار است. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، می توانید در بخش نظرات زیر این مقاله آنها را مطرح کنید. ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

ذهن آگاهانه، به عنوان بزرگترین مرجع اطلاع رسانی و مشاوره تحصیلی در ایران، همواره در کنار شماست تا در مسیر موفقیت در آزمون های سراسری و دانشگاهی یاریتان کند با آرزوی بهترین ها برای شما .

امتیاز به مقاله

جهت مشاوره تلفنی در زمینه کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری‌ ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

‫38 دیدگاه ها

  1. برای دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 باید به سایت سازمان سنجش به نشانی [نشانی وب نامعتبر برداشته شد] مراجعه کرده و با وارد کردن شماره داوطلبی و کد ملی خود، کارت خود را دریافت و چاپ کنید.

  1. سلام کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 از شنبه 16 تیرماه تا چهارشنبه 20 تیرماه در سایت سازمان سنجش به نشانی [نشانی وب نامعتبر برداشته شد] قابل دریافت است.

  1. اگر در دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 با مشکلی مواجه هستید، می توانید به واحد رفع نقص کارت در استان خود مراجعه کنید. آدرس و اطلاعات تماس این واحدها در سایت سازمان سنجش موجود است.

  1. روی کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، گروه آزمایشی، تاریخ و زمان برگزاری آزمون، محل برگزاری آزمون، عکس داوطلب و … درج شده است.

  1. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات درج شده روی کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403، باید به واحد رفع نقص کارت در استان خود مراجعه کنید و نسبت به اصلاح آن اقدام نمایید.

  1. بله، عکس روی کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403 باید با عکس روی کارت ملی یا شناسنامه داوطلب مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، به داوطلب اجازه ورود به جلسه آزمون داده نخواهد شد.

  1. در روز آزمون نوبت دوم کنکور سراسری 1403، علاوه بر کارت ورود به جلسه، باید اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار را نیز به همراه داشته باشید.

  1. به جز مداد، پاک کن، تراش و خودکار، هیچگونه وسیله ای مجاز به ورود به داخل جلسه آزمون نیست. تلفن همراه، ماشین حساب، کیف و … باید خارج از محوطه آزمون نگهداری شوند.

  1. در حین آزمون نوبت دوم کنکور سراسری 1403، باید سکوت کامل را در جلسه حفظ کرده و از هرگونه صحبت، تقلب یا تخلف خودداری کنید.

  1. برای دریافت مشاوره در مورد انتخاب رشته می توانید به سایت سازمان سنجش و یا مراکز مشاوره تحصیلی مراجعه کنید.

 1. سلام وقت بخیر سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت خیلی شلوغه، نمیتونم وارد شم!

  1. در روزهای شلوغی ترافیک سایت سازمان سنجش بالا است. می توانید در ساعات خلوت تر به سایت مراجعه کنید و یا از طریق تلفن همراه خود اقدام به دریافت کارت نمایید.

  1. در صورت مفقود شدن کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 1403، می توانید با مراجعه به واحد رفع نقص کارت در استان خود و ارائه مدارک لازم، نسبت به صدور کارت المثنی اقدام نمایید.

 2. با سلام
  اطلاعات روی کارتم اشتباهه، ولی فرصت ندارم به واحد رفع نقص مراجعه کنم. چیکار کنم؟

  1. در این مورد می توانید با تماس با مرکز پاسخگویی سازمان سنجش به شماره 096440 و یا ارسال پیام به سامانه 30008445 نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایید.

  1. اگر به دلیل بیماری قادر به شرکت در نوبت دوم کنکور سراسری 1403 نیستید، می توانید با ارائه مدارک پزشکی معتبر به سازمان سنجش، برای شرکت در نوبت بعدی آزمون (کنکور سراسری 1404) اقدام نمایید.

  1. استرس و اضطراب قبل از کنکور طبیعی است. برای غلبه بر این موضوع می توانید تکنیک های آرامش سازی مانند تنفس عمیق و مدیتیشن را انجام دهید. همچنین می توانید با یک مشاور یا روانشناس صحبت کنید تا به شما در مدیریت استرس و اضطراب تان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا