جهت مشاوره با تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹  (بدون نیاز پیش شماره) تماس بگیرید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

جهت مشاوره تلفنی در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد)، متولی برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان است. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403-1404 معمولا چند هفته پس از برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم صورت می‌گیرد.

با توجه به برگزاری آزمون‌های تیزهوشان در سال‌های گذشته، پیش‌بینی می‌شود که اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403-1404 در مقطع ششم به هفتم، احتمالا مرداد ماه سال 1404 و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403-1404 در مقطع نهم به دهم نیز شهریور ماه سال 1404 را به خود ببیند.

زمان دقیق اعلام نتایج هر ساله توسط سازمان سمپاد اطلاع‌رسانی می‌شود. پس از شرکت در آزمون، ضروری است به صورت مستمر اخبار و اطلاعیه‌های این سازمان را از طریق وب‌سایت رسمی سمپاد دنبال کنید.

در این مقاله همراه شما هستیم تا با فرایند اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، زمان‌بندی و نحوه‌ی دسترسی به نتایج آشنا شوید.
قبولی در آزمون تیزهوشان برای بسیاری از دانش‌آموزان و والدین‌شان، یک هدف مهم به شمار می‌رود، به دلیل حساسیت موضوع و برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با جزئیات مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404، در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت
Announcing the results of the gifted test1

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403

آزمون تیزهوشان، آزمونی است که برای دانش‌آموزان پایه ششم به هفتم و دانش آموزان پایه نهم به دهم، هر ساله جهت ورود به مدارس تیزهوشان برگزار می‌شود. این مدارس، با هدف پرورش استعدادهای درخشان تحصیلی تاسیس شده‌اند و از برنامه‌ی آموزشی متفاوتی نسبت به دیگر مدارس دولتی برخوردار هستند.
با توجه به سطح کیفی بالای این مدارس و برخورداری از سطح آموزشی و امکانات مختلف، دانش آموزان زیادی هر ساله تمایل به ورود به مدارس تیزهوشان در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم دارند.
همان طور که می دانید لازمه ورود به این مدارس قبولی در آزمون تیزهوشان و کسب حد نصاب لازم در آزمون است.
عزیزانی که در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کرده اند می توانند به صورت اینترنتی و در بازه زمانی مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴  برای مشاهده نتایج به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.
Announcing the results of the gifted test2

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

هر ساله و پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و پس از طی مدت زمان مشخص، نتایج آزمون و اسامی قبول شدگان از سوی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی اعلام می گردد. آن دسته از دانش آموزانی که توانستند در آزمون نمره لازم را به دست آوردند می توانند برای طی مراحل و تکمیل ثبت نام به مدارس محل پذیرش خود مراجعه نمایند.
آزمون مدارس تیزهوشان در سال 1403 – 1404 برای پایه هفتم در روز پنجشنبه 31 خرداد ماه و برای ورودی پایه دهم در 1 تیر ماه برگزار شد.
به احتمال زیاد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 در مرداد ماه خواهد بود. پس از انتشار زمان دقیق اعلام نتایج در این صفحه اطلاع رسانی می گردد.

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

همان طور که پیش از این هم گفته شد نتایج مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد و افراد شرکت کننده می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدارس یا … و با داشتن اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.
با توجه به تغییرات سامانه‌ای صورت گرفته، روند اعلام نتایج از طریق درگاه «پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش» انجام می پذیرد لذا دانش آموزان و والدین می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سامانه مای مدیو به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای مشاهده نتایج و اطلاع از قبولی یا عدم قبولی خود اقدام کنند.Announcing the results of the gifted test

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

در سال های گذشته، مراحل مختلف پذیرش در مدارس تیزهوشان از طریق سامانه های دیگر از جمله سامانه پادا و همگام انجام می گرفت.
با توجه به تغییرات ایجاد شده در حال حاضر کلیه امور مربوط به آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت مای مدیو انجام می پذیرد و دانش آموزان برای انجام ثبت نام ، مشاهده نتایج آزمون و… باید از طریق سایت مای مدیو آموزش و پرورش اقدام کنند.
برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان باید مراحل زیر را طی نمایید.
 به سامانه مای مدیو به نشانی اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایید.

بعد از انتخاب گزینه ورود دانش آموزان و با وارد کردن کد ملی و شماره‌ی سریال شناسنامه، وارد پنل کاربری خود شوید.

پس از ورود به پنل کاربری خود از بین گزینه ها گزینه “آزمون سمپاد” را کلیک  کنید.

پس از ورود به پورتال کاربری خود، از میان گزینه های موجود، گزینه آزمون سمپاد را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی :
آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

پساز این و با ورود به صفحه جدید می توانید کلیه فرایندهای مربوط به آزمون مدارس تیزهوشان را مشاهده کنید برای دریافت و مشاهده نتایج، گزینه اعلام نتایج را بفشارید.

با انجام این مراحل می توانید نتایج کسب شده در آزمون تیزهوشان را مشاهده و از قبولی یا عدم قبولی خود اطلاع حاصل نمایید.

پس از مشاهده نتایج در صورتی که نام شما در لیست قبول شدگان نبود و به این موضوع اعتراض داشتید می توانید اقدام به ثبت اعتراض نمایید.
باید توجه داشته باشید که کارنامه آزمون تیزهوشان برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به قبولی نشده اند صادر می شود و این افراد می توانند چند روز پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و با مراجعه به سایت مای مدیو، کارنامه آزمون تیزهوشان را دریافت و از جزئیات آزمون اطلاع پیدا نمایند.

جمع بندی
همان طور که مطالعه فرمودید تاکنون زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص نشده است ولی به روال سال های گذشته احتمالا دانش آموزان در مرداد ماه می توانند نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

نتایج آزمون از طریق سامانه‌ی مای مدیو یا همان پنجره‌ی واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir  در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات متداول در خصوص اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

در ادامه به برخی از سوالات متداول شما در خصوص اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ پاسخ خواهیم داد

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه زمانی است؟
تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ هنوز اعلام نشده اما به طور معمول، این نتایج در مرداد ماه هر سال در دسترس قرار می‌گیرند.

مقاله پیشنهادی :
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

از کجا بفهمیم فرزندم در آزمون تیزهوشان قبول شده است یا خیر؟
برای اطلاع از قبولی فرزندتان در آزمون تیزهوشان، می‌بایست به درگاه «پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش» به نشانی my.medu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره‌ی سریال شناسنامه‌ی خود، به پنل شخصی‌تان وارد شوید.

آیا می‌توان به صورت حضوری به نتایج آزمون تیزهوشان دسترسی پیدا کرد؟
خیر، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه‌های ذکر شده در این مقاله امکان‌پذیر است.

در صورت قبولی در آزمون تیزهوشان، چه مراحلی را باید طی کنیم؟
پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 و قبولی در این آزمون، لازم است برای ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان، طبق زمان‌بندی و دستورالعمل‌های اعلامی اقدام نمایید.

2.8/5 - (23 امتیاز)

جهت مشاوره تلفنی در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا